Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια!

16:52

Λήξη της αναμέτρησης. Ολυμπιακός - Παναιτωλικός 1-0.

16:51

90'+2: Σουτ Πάρντο έξω από την περιοχή, διώχνει ο Στεφανάκος.

16:51

90'+2: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:49

16:46

88': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαρά αντί του Ρουσκουσέδα.

16:46

87': Σουτ Ελαμπντελαουί, εύκολα ο Στεφανάκος.

16:36

77': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, ο Ντα Κόστα πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

16:35

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Γύρισμα Πάρντο, αφήνει ο Ιντέγιε στον Φορτούνη, που με σουτ τραντάζει το δεξί δοκάρι του Στεφανάκου.

16:32

73': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Σεμπά αντί του Ντουρμάζ και ο Πάρντο αντί του Ντομίνγκεζ.

16:29

70': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος αντί του Βασιλείου.

16:27

Παρά το αριθμητικό του πλεονέκτημα, ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να βρει επιθετικές λύσεις και να διασπάσει την άμυνα του Παναιτωλικού, με αποτέλεσμα να παραμένει το ρευστό 1-0.

16:24

Στο έδαφος ο Μάκος ύστερα από σύγκρουση με τον Φορτούνη. Μικρή διακοπή.

16:14

Κακή εκτέλεση Ντομίνγκεζ, αποκρούει ο Στεφανάκος. Μένει το 1-0 για τους γηπεδούχους.

16:13

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Ο Καμπιάσο μπαίνει στην περιοχή και ο Μάκος τον ανατρέπει.

16:12

53': Κίτρινη κάρτα στον Κέβιν.

16:09

50': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Ρουσκουσέδα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:04

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:51

Λήξη α' ημιχρόνου.

15:50

Ο Φορτούνης στρώνει στον Ντομίνγκεζ, που πιάνει το σουτ, η μπάλα περνά από τα πόδια δύο παικτών, ξεγελά τον Στεφανάκο και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0

15:48

45'+5: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

15:48

45'+5: Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό, αριστερά του ημικύκλιου. Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, καμία ανησυχία.

15:46

45'+3: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Στεφανάκος αντί του Χαντάκια.

15:43

45': Κόκκινη κάρτα στον Κυριακίδη γιατί πιάνει την μπάλα με τα χέρια εκτός περιοχής. Με δέκα παίκτες θα συνεχίσει για το δεύτερο 45λεπτο ο Παναιτωλικός.

15:42

43': Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκεζ.

15:39

40': Ο Ιντέγιε δοκιμάζει το σουτ, έξω από το αριστερό δοκάρι του Κυριακίδη.

15:34

36': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιβόγεβιτς.

15:27

28': Μακρινό σουτ Κέβιν, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ρομπέρτο.

15:21

23': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντομίνγκεζ. Εκτελείται, η μπάλα φτάνει στον Μιλιβόγεβιτς, που πιάνει με τη δεύτερη προσπάθεια το σουτ, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Κυριακίδη.

15:20

21': Ο Μαζουακού έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά Ιντέγιε από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα έφυγε άουτ.

15:17

18': Σέντρα Μύγα από τα δεξιά, σουτ Ρουσκουσέδα, άουτ.

15:15

17': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντουρμάζ. Ο Μιλιβόγεβιτς πιάνει την κεφαλιά, διώχνει με τις γροθιές ο Κυριακίδης.