1
19:06

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:05

Τα δύο πέναλτι μέσα σε διάστημα δύο λεπτών στο πρώτο ημίχρονο έκριναν το ματς. Σίγουρα ικανοποιημένη η Βέροια από το αποτέλεσμα, απογοήτευση και αποδοκιμασίες στην Ξάνθη.

19:05

Λήξη του ματς! 1-1.

19:04

90'+4: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κόλα στη θέση του Ναζλίδη.

19:03

90'+2: Ο Ερέα βγαίνει τετ α τετ με τον Λόπεζ, ο τερματοφύλακας της Βέροιας τον σταματά και έχει χτυπήσει.

19:02

19:01

90'+1: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μαραγκός στη θέση του Νέτο.

18:52

Μικρή διακοπή, καθώς ο Φλίσκας έχει χτυπήσει μετά τη σύγκρουση με τον Σιόντη.

18:51

81': Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη.

18:49

79': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σιόντης στη θέση του Καϊκούτ.

18:44

74': Κίτρινη κάρτα στον Τριάδη.

18:42

72': Ωραία προσπάθεια του Τριάδη που κάνει το γύρισμα από τα δεξιά, αλλά ο Καπετάνος δεν προλαβαίνει να μπει στη φάση, με τον Όστοϊτς να διώχνει.

18:41

71': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης στη θέση του Σολτάνι.

18:40

70': Κόρνερ για την Ξάνθη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Λουσέρο, δεν αποφέρει κάτι.

18:40

Μικρή διακοπή, καθώς ο Γιαννούλης είναι πεσμένος στο έδαφος.

18:36

66': Διπλή αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ερέα στη θέση του Βασιλακάκη και ο Καπετάνος στη θέση του Ράνου.

18:32

62': Ο Ναζλίδης εκτελεί φάουλ εκτός περιοχής, γλιστρώντας και λίγο, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Τσέναμο.

18:27

57': Κίτρινη κάρτα στον Νιέτο.

18:23

Έχει ξεκινήσει δυνατά η Ξάνθη στην επανάληψη και κυνηγά το δεύτερο γκολ.

18:19

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Φλίσκας έχει τραυματιστεί στο γόνατο.

18:16

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:03

Από την άσπρη βούλα μέσα σε δύο λεπτά οι δύο ομάδες είναι ισόπαλες 1-1, σε ένα ματς που μέχρι το 35' περίπου δεν είχε ρυθμό.

18:02

Λήξη α΄ημιχρόνου. 1-1.

18:01

45'+2: Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, ο Φάρκας πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Λόπεζ μαζεύει χωρίς πρόβλημα.

18:01

Μικρή καθυστέρηση, καθώς ο Μαλόν έχει τραυματιστεί και περνά εκτός.

18:01

45'+1: Κόρνερ για την Ξάνθη.