Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια!

19:06

Λήξη της αναμέτρησης. Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1.

19:05

90'+4: Κόρνερ για τον Πλατανιά, πάλι με τον Μενδρινό. Κεφαλιά Κουλιμπαλί, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

19:04

90'+3: Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Σκόνδρας αντί του Γιάκου.

19:03

90'+2: Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό. Εκτελείται και ο Στρούνα πάνω στη γραμμή διώχνει σωτήρια με το στήθος.

19:02

19:02

Στο έδαφος ο Βελλίδης και ο Ντίνας ύστερα από σύγκρουση των δύο. Μικρή διακοπή. Ύστερα από ένα λεπτό οι δύο παίκτες σηκώνονται και το ματς αρχίζει ξανά.

19:01

89': Αδύναμο σουτ Πάγκαλου, στην αγκαλιά του Βελλίδη.

18:59

88': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κοζορώνης αντί του Μανιά.

18:58

87': Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα.

18:56

85': Ο Πάγκαλος θα πιάσει το σουτ, η μπάλα θα φύγει άουτ.

18:53

82': Σουτ Μανιά, ψηλά άουτ.

18:48

78': Σέντρα Μενδρινού, κεφαλιά Ανγκούλο, καμία ανησυχία για τον Βελλίδη.

18:45

75': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Ανγκούλο παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

18:44

74': Εκτέλεση φάουλ του Ακόστα, αρκετά μέτρα άουτ.

18:44

73': Κίτρινη κάρτα στον Μενδρινό.

18:39

68': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Πάγκαλος αντί του Μπανανά.

18:36

65': Ο Μανιάς αφήνει στον Ακόστα, που πιάνει το σουτ, πέφτει και μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

18:31

60': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Γκνιάτιτς αντί του Μουνάφο

18:29

58': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ηλιάδης αντί του Ίλιτς.

18:28

57': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Σε νέο κόρνερ ο Στανισάβλιεβιτς. Εκτελεί ο Ίλιτς, ο Στανισάβλιεβιτς με το κεφάλι παραλίγο να στείλει την μπάλα στην εστία της ομάδας του.

18:27

56': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ.

18:26

55': Κεφαλιά Κουλιμπαλί, εύκολα ο Βελλίδης.

18:25

54': Κίτρινη κάρτα στον Μανιά.

18:24

53': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:18

47': Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο.

18:17

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:15

46': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντίνας αντί του Μιλούνοβιτς.

18:01

Λήξη α' ημιχρόνου.

17:59

17:59

45': Ο Στανισάβλιεβιτς βγάζει τη σέντρα, κεφαλιά του Ράμος, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:56

43': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό, απομακρύνουν οι παίκτες του ΠΑΣ.

17:53

40': Ο Ανγκούλο μπήκε από τα αριστερά, έβγαλε τη σέντρα, πρόλαβε και μπλόκαρε ο Βελλίδης.

17:51

38': Ύστερα από εκτέλεση φάουλ, ο Μπανανά πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

17:50

36': Σουτ στην κίνηση Μιλούνοβιτς, πολύ άστοχο.

17:47

33': Κίτρινη κάρτα στον Καρανίκα.

17:41

28': Κόρνερ για τον Πλατανιά, διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ.

17:40

28': Κίτρινη κάρτα στον Γαρουφαλιά.