16:51

16:51

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ το ματς.

16:50

90'+3: Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Βέλλιος και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:49

90'+2: Ο Χασομέρης κάνει το σουτ από το ημικύκλιο και αστοχεί.

16:47

16:46

89': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Ντιγκινί και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:44

Έχει την μπάλα ο Ηρακλής, προσπαθεί, αλλά φάσεις δεν βγάζει εδώ και ώρα.

16:40

84': Κίτρινη στον Ιντζόγλου.

16:38

82': Ο Ντιγκινί δοκιμάζει το πόδι του και αστοχεί.

16:38

81': Ιγκόρ αντί Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

16:36

80': Κίτρινη στον Αθανασιάδη.

16:33

77': Πασάς αντί Χαντί για τον Ηρακλή.

16:32

75': Ο Μεχία βγάζει τη σέντρα, ο Ροτζέριο παίρνει αδύναμη κεφαλιά και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

16:31

74': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, ο Μεχία το εκτελεί και ο Χουάντερσον διώχνει.

16:29

Σπάει για λίγο τον ρυθμό των γηπεδούχων ο Πανθρακικός αλλάζοντας την μπάλα στον χώρο του κέντρου.

16:26

Πιέζει συνεχώς ο Ηρακλής, προς το παρόν αντέχει ο Πανθρακικός.

16:22

65': Μπήκε ο Χασομέρης αντί του Χαβίτο για τον Πανθρακικό.

16:18

62': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Χαντί το εκτελεί και η φάση σταματά για φάουλ στον Αθανασιάδη.

16:14

57': Ο Περόνε παίρνει την κεφαλιά, ο Βέλλιος βάζει την προβολή και η μπάλα φεύγει εκτός.

16:11

55': Κυριακίδης αντί Καρλίτος και Πουρτουλίδης αντί Ζαμπάζη για τον Ηρακλή.

16:10

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μπαϊκαρά.

16:09

52': Ο Μπουκουβάλας βγάζει σέντρα, ο Ρομάνο παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

16:07

51': Ο Ποτουρίδης βγάζει τη σέντρα από αριστερά, η μπάλα περνά στο δεύτερο δοκάρι και ο Χουάντερσον αποκρούει το πλασέ του Χαβίτο.

16:04

48': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ηρακλή! Από αρκετά μακριά ο Βέλλιος προσπαθεί να κρεμάσει τον Αθανασιάδη και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι. Θα ήταν εντυπωσιακό γκολ.

16:02

46': Λαδάκης αντί Ηλιάδη για τον Πανθρακικό.

16:02

16:01

15:46

15:46

45': Κόρνερ για τον Ηρακλή, το εκτελεί ο Χαντί και μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

15:43

43': Βγάζει τη σέντρα από δεξιά ο Μπουκουβάλας, ο Χαντί κάνει στην κίνηση το σουτ και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

15:41

Τον Ροτζέριο ψάχνουν συνεχώς οι φιλοξενούμενοι για να καταφέρουν να αναπτυχθούν σωστά.

15:37

Έχει κλειστεί στα καρέ του ο Πανθρακικός και απλώς αμύνεται.

15:33

Έχει πάρει πλέον τα ηνία του ματς ο Ηρακλής, κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει τρόπους να διασπάσει την άμυνα των φιλοξενούμενων.

15:29

29': Πάνω στον Αθανασιάδη διώχνει ο Ρομάνο, αλλά καταφέρνει τελικά να απομακρύνει την μπάλα ο Μελίσσης.

15:25

25': Ο Χαντί εκτελεί φάουλ, ο Καρασαλίδης κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:25

25': Κίτρινη στον Ηλιάδη.