-
4
23:55

23:55

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 0-4 για τον Αστέρα που κλείνει με κακή εμφάνιση τις φετινές ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις.

23:52

90'+2: Διαγώνιο σουτ από τον Φερνάντες, ελάχιστα έξω η μπάλα.

23:51

23:49

89': Σωστά ακυρώνεται γκολ του Σαμ ως οφσάιντ.

23:46

Ο Κολάσινατς κόβει την μπάλα για τον Μάιερ, εκείνος από μέσα αριστερά κάνει διαγώνιο σουτ και γράφει το 0-4.

23:46

86': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

23:45

85': Κίτρινη στον Χόιμπιεργκ.

23:43

Λευκή πετσέτα από τον Αστέρα. Επηρεάστηκαν πολύ και με τους δύο τραυματισμούς οι Αρκάδες, που έκτοτε δεν δείχνουν διάθεση να μπουν σε μονομαχίες.

23:39

79': Μάιερ αντί Χούντελααρ και Φρίντριχ αντί Χέβεντες για τη Σάλκε.

23:39

Ο Χούντελααρ δίνει στον Τσούπο-Μότινγκ, εκείνος αδειάζει με μεγάλη άνεση τον Ζησόπουλο και νικάει τον Θεοδωρόπουλο για το 0-3.

23:38

78': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

23:33

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός μετά τις συνεχόμενες διακοπές.

23:29

69': Στη θέση του Ιγκλέσιας ο Δημούτσος για τον Αστέρα.

23:28

Νέα διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Ιγκλέσιας. Ούτε αυτός μπορεί να συνεχίσει.

23:25

64': Μπερτόλιο αντί Λανθαρότε για τον Αστέρα.

23:25

64': Αϊχάν αντί Γκάις για τη Σάλκε.

23:24

64': Ο Χόιμπιεργκ εντός περιοχής κάνει διαγώνιο σουτ και ο Θεοδωρόπουλος πέφτει και αποκρούει.

23:23

63': Ζησόπουλος αντί Γκόιαν για τον Αστέρα.

23:22

62': Ο Ιγκλέσιας κάνει αδύναμο σουτ και ο Φάρμαν μπλοκάρει με άνεση.

23:20

Με φορείο φεύγει από τον αγωνιστικό χώρο οι Γκόιαν.

23:18

Στο έδαφος ο Γκόιαν, προσωρινή διακοπή στο ματς.

23:16

Προσπαθεί πλέον να επιτεθεί ο Αστέρας, η Σάλκε του δίνει χώρους και τον περιμένει κάτω από τη σέντρα.

23:12

51': Κάνει κάθετη ο Σαμ για τον Ντι Σάντο, βγαίνει γρήγορα ο Θεοδωρόπουλος και μπλοκάρει.

23:08

48': Δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής ο Χόιμπιεργκ και αστοχεί.

23:07

47': Ο Ντι Σάντο πατά περιοχή από πλάγια, κάνει και το σουτ στην κλειστή γωνία του Θεοδωρόπουλου που αποκρούει.

23:06

23:05

22:51

22:51

45': Εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ από τον Λανθαρότε, ελάχιστα έξω φεύγει η μπάλα.

22:49

Δεν υπάρχει ο παίκτης στους Αρκάδες που θα πάρει την μπάλα και θα ηρεμήσει και τους υπόλοιπους.

22:46

Δεν δείχνει ικανός να αντιδράσει ο Αστέρας, πολλά τα λάθη.

22:42

Ο Τσούπο-Μότινγκ από αριστερά μπαίνει στην περιοχή, η άμυνα του Αστέρα τον έχει χάσει εντελώς και με ωραίο πλασέ ο Καμερουνέζος κάνει το 0-2.

22:42

37: ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

22:39

34': Κόρνερ για τη Σάλκε, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Τσούπο-Μότινγκ.

22:37

32': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Γιάννου μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει το γύρισμα την κατάλληλη στιγμή αλλά ο Λούι από κοντά αστοχεί.

22:35

Ωραία η σέντρα του Σαϊκαρά στο δεύτερο δοκάρι, ο Γκόιαν χάνει τον Ντι Σάντο και ο τελευταίος σκοράρει με κεφαλιά.

22:34

29': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

22:32

27': Καλή εκτέλεση φάουλ του Γκάις, πέφτει και αποκρούει ο Θεοδωρόπουλος.

22:31

26': Κοντράρει το σουτ του Ντι Σάντο, εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

22:28

23': Κίτρινη στον Τσούπο-Μότινγκ.

22:26

Στο 64% η κατοχή μπάλας για τη Σάλκε.

22:23

19': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Τσοκάνης, δεν το πιάνει καλά και η μπάλα φεύγει άουτ.

22:22

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

22:18

13': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Χαμντανί κερδίζει την κόντρα, βγάζει αντεπίθεση, δίνει στον Λανθαρότε, αλλά το πλασέ του είναι απογοητευτικό.

22:15

10': Καλό το γύρισμα του Κολάσινατς, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Ντι Σάντο.

22:12

7': Δοκιμάζει από απόσταση το πόδι του ο Κολάσινατς, πέφτει και μπλοκάρει εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

22:10

5': Κόρνερ για τον Αστέρα, ο Φερνάντες το εκτελεί και ο Φάρμαν μπλοκάρει εύκολα.

22:08

3': Ωραία η κάθετη του Φερνάντες για τον Τσοκάνη, εκείνος έκανε πιο γρήγορα την κίνηση και δεν καλυπτόταν.

22:06

22:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:59

Την πρωτιά της στον όμιλο παίζει η Σάλκε.

21:55

Αποκλεισμένοι είναι οι Αρκάδες, αλλά θα ήθελαν να κλείσουν με ένα θετικό αποτέλεσμα τόσο για το γόητρό τους όσο και για τη βαθμολογική τους συγκομιδή στην ΟΥΕΦΑ.

21:50

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τη Σάλκε ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Θεοδωρόπουλος, Λούι, Παντελιάδης, Σανκαρέ, Γκόιαν, Ιγκλέσιας, Χαμντανί, Φερνάντες, Λανθαρότε, Τσοκάνης, Γιάννου.
Αναπ: Καπετάνος, Γιαννούλης, Δημούτσος, Ζησόπουλος, Μπερτόλιο, Κουρμπέλης και Φούντας.