Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή σας νύχτα!

21:21

Λήξη της αναμέτρησης. Παναιτωλικός - Ατρόμητος 1-1.

21:19

90'+2: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας αντί του Μπρίτο.

21:19

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Χαντάκια.

21:18

90'+1: Ο Ουσέρο σουτάρει, η μπάλα πάνω από την εστία του Κυριακίδη.

21:18

21:14

87': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλείου αντί του Κουτρομάνου.

21:12

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Κάπελ αδειάζει τον Λαζαρίδη, πλασάρει μόνος μπροστά από τον Γκορμπούνοφ, ο οποίος διώχνει σωτήρια.

21:10

84': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μίλος Στόιτσεφ αντί του Λημνιού.

21:07

80': Ύστερα από κάθετη του Ούμπιντες, βγαίνει τετ α τετ με τον Κυριακίδη ο Λημνιός, που καθυστερεί, έδιωξε σε κόρνερ ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

21:07

80': Πλασέ Λημνιού από τα αριστερά και αρκετά πλάγια, δεν έχει δύναμη όμως, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

21:05

77': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπεχαράνο αντί του Ρουσκουσέδα.

21:03

76': Νέα κάθετη από τον Ναπολεόνι στον Μπρίτο, που πλασάρει από θέση μέσα αριστερά, μόλις άουτ.

21:02

73': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Ρουσκουσέδα, διώχνει ο Γκορμπούνοφ.

21:01

72': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Χαντάκιας αντί του Παπάζογλου.

21:01

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία αντί του Μπαστακού.

20:57

71': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο βγαίνει πάλι μόνος απέναντι στον Κυριακίδη, επιχειρεί να τον κρεμάσει, ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού διώχνει σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:56

Προσπάθεια του Κάπελ από τα δεξιά, ύστερα από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Βιγιαφάνιες, σουτ μέσα από την περιοχή και 1-1.

20:56

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:53

Κάθετη Ναπολεόνι από τη μεσαία γραμμή στον Μπρίτο, ο οποίος ξεχύνεται μπροστά, με ντρίμπλες αδειάζει όλους τους αντιπάλους που βρίσκει μπροστά του και με ψύχραιμο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

20:52

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:51

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπαστακό.

20:50

63': Σουτ Ρουσκουσέδα άουτ.

20:49

61': Ο Μπαστακός βγάζει στον Μπρίτο, που στοπάρει με το στήθος, πιάνει το αδύναμο σουτ, στην αγκαλιά του Κυριακίδη.

20:47

60': Ο Κυριακίδης προλαβαίνει και διώχνει προ του Μπρίτο, ύστερα από κεφαλιά-πάσα του Ναπολεόνι.

20:43

56': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο βγαίνει στην κόντρα και στο τετ α τετ με τον Κυριακίδη, πλασάρει με το αριστερό, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι.

20:42

55': Κίτρινη κάρτα στον Κούσα.

20:40

53': Σουτ Ρουσκουσέδα, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

20:39

52': Σέντρα Ρουσκουσέδα από τα δεξιά, ο Μαρκόφσκι δεν πιάνει καλά την κεφαλιά, χάνεται η ευκαιρία για τον Παναιτωλικό.

20:34

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Γύρισμα Κούρου, ο Ουσέρο πλασάρει, αλλά ο Κυριακίδης διώχνει σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλλευτο.

20:33

Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:18

Λήξη α' ημιχρόνου.

20:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:13

Ο Κοντοές βρίσκεται στο έδαφος και του προσφέρονται οι πρώτες βοήθειες. Μικρή διακοπή. Το ματς άρχισε ξανά ύστερα από ένα λεπτό.

20:12

42': Οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται για ανατροπή του Μαρκόφσκι από τον Κοντοέ. "Παίζετε", λέει ο Βοσκάκης.

20:08

37': Ο Πάουλο βγάζει την παράλληλη, ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει προ του Μαρκόφσκι.

20:07

37': Σέντρα από τα δεξιά, ο Μαρκόφσκι πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

20:05

36': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Ρουσκουσέδα. Απομακρύνουν οι παίκτες του Ατρόμητου.

20:01

30': Αντεπίθεση για τον Ατρόμητο με τον Λημνιό, που βγάζει στον Ναπολεόνι, ο οποίος σουτάρει άουτ.

19:59

29': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι.

19:58

28': Ο Ρουσκουσέδα κάνει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Κάπελ δεν μπορεί να νικήσει τον Γκορμπούνοφ, που πέφτει στην αριστερή του γωνία και διώχνει.

19:55

25': Σουτ του Κέβιν, ψηλά άουτ.

19:54

23': Κίτρινη κάρτα στον Μαρκόφσκι.

19:47

17': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο βγάζει στον Ναπολεόνι, που βρίσκεται τετ α τετ με τον Κυριακίδη, ο Ιταλός στοπάρει με το στήθος, αλλά το πλασέ του φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι.

19:42

13': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες. Διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

19:40

10': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Ρουσκουσέδα. Πρώτο στο ματς. Περνά ανεκμετάλλευτο

19:37

7': Ο Παναιτωλικός ζητά πέναλτι για μαρκάρισμα του Γοδόι πάνω στον Κάπελ. Ο Βοσκάκης δείχνει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

19:34

4': Ο Μπαστακός στρώνει από τα δεξιά μέσα στην περιοχή στον Λημνιό, που πιάνει το σουτ, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:31

Έναρξη της αναμέτρησης.

19:28

Οι δύο ομάδες έκαναν την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

19:21

Στη 13η θέση ο Παναιτωλικός με 12 πόντους και ακολουθεί ο Ατρόμητος στη 14η θέση με 9, άρα και οι δύο αντίπαλοι "καίγονται" για τους βαθμούς.

19:14

Καλησπέρα σας. Σε λίγο μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Ατρόμητο, με τον οποίο πέφτει η αυλαία της 13ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.