Μεγάλο διπλό για τον Παναιγιάλειο και δίκαιο, αφού ήταν καλύτερος από την Παναχαϊκή.

19:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος 0-1.

19:55

90'+4: Ολοκληρώνει τις αλλαγές τις και η Παναχαϊκή. Ο Χαρτσιάς στη θέση του Πέδρο.

19:55

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Πίτκα (για καθυστέρηση).

19:53

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Μπαίνει ο Σταμογιάννος, βγαίνει ο Σκαρτσίλας

19:52

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ζουνίνιο.

19:52

90'+1: Οφσάιντ ο Στεργίδης. Σωστή υπόδειξη.

19:51

Συμπληρώθηκαν τα 90'... Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

87': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μητρόπουλος αντί του Παπανικολάου.

19:45

Μπαλιά του Γκοτσούλια από τα δεξιά στον Σπίνουλα, που μπαίνει στην περιοχή, πάει πλάγια, ο Αθανασόπουλος έχει βγει, τον προσπερνά και διαγώνιο συρτό πλασέ γίνεται το 0-1 για τον Παναιγιάλειο.

19:45

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:42

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο... Έχει πέσει πολύ ο ρυθμος του ματς. Γενικά το β' ημίχρονο δεν έχει να μας πει κάτι το ιδιαίτερο, πέρα από δύναμη και πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή.

19:39

78': Αλλαγή σέντερ φορ στον Παναιγιάλειο. Ο Μίλιτς αντί του Πέριτς.

19:34

73': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Τρίγκας στη θέση του Πινδώνη.

19:32

71': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο από τα αριστερά, διώχνουν εύκολα οι γηπεδούχοι.

19:31

Έχει χτυπήσει ο Ομάρ από μαρκάρισμα του Παπανικολάου... Μικρή διακοπή.

19:26

65': Σέντρα-σουτ Ιωάννου από τα δεξιά, άουτ...

19:25

64': Κίτρινη κάρτα στον Σανδραβέλη.

19:23

62': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα.

19:22

61': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά με τον Πέδρο, κεφαλιά Σιατραβάνη, πάνω από την εστία του Πίτκα η μπάλα.

19:21

60': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζουνίνιο στη θέση του Μπουρλάκη.

19:19

58': Κεφαλιά Σκαρτσίλα από την καρδιά της άμυνας της Παναχαϊκής, αλλά χωρίς δύναμη, εύκολα μαζεύει ο Αθανασόπουλος.

19:13

52': Αδύναμο σουτ Γκοτσούλια έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου.

19:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές στο ξεκίνημα Παναχαϊκή και Παναιγιάλειος.