19:08

19:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Λεβαδειακό.

19:06

90'+5: Κακό σουτ από τον Φερφελή, ψηλά φεύγει η μπάλα.

19:04

Στο έδαφος ο Τσιντώτας, διακοπή στο ματς.

19:03

90'+2: Τόπι αντί Μίνγκα για τον Λεβαδειακό.

19:02

90'+1: Κίτρινη στον Καψάσκη.

19:02

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Μουλόπουλος, κάνει κακό πλασέ και ο Βελίδης μπλοκάρει.

18:58

87': Νέα μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Μανιάς! Από το γέμισμα του Ναδάλες ο φορ του ΠΑΣ κοντρολάρει, κάνει το σουτ με δύναμη και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:58

87': Κίτρινη στον Μίνγκα.

18:56

85': Κίτρινη στον Μάντζιο.

18:54

84': Κίτρινη στον Φερφελή.

18:54

83': Κίτρινη στον Νικολάου.

18:52

81': Φερφελής αντί Ακόστα για τον ΠΑΣ.

18:51

80': Κίτρινη στον Καρανίκα.

18:49

79': Καψάσκης αντί Ντομοβτσίσκι για τον Λεβαδειακό.

18:47

76': Μάνγκας αντί Μαχαίρα για τον Λεβαδειακό.

18:45

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μαχαίρας.

18:44

73': Μπαίνει στην περιοχή ο Μάντζιος από αριστερά, κάνει διαγώνιο πλασέ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

18:43

72': Κίτρινες σε Λίλα και Ντομοβτσίσκι.

18:42

71': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Λίλα κάνει το γύρισμα και από τη μικρή περιοχή ο Σαπαλίδης σημαδεύει τον Νικολάου.

18:41

71': Σαπαλίδης αντί Γαρουφαλιά για τον ΠΑΣ.

18:39

Ο Μάντζιος μπαίνει στην περιοχή, ο Βελλίδης αποκρούει το πλασέ του, αλλά στη συνέχεια ο Μίνγκας στέλνει την μπάλα στα δίχτυα παίρνοντας το ριμπάουντ.

18:38

67': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:35

Ετοιμάζει αλλαγή και ο Μάντζιος για να βοηθήσει την ομάδα του.

18:31

60': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, ο Ίλιτς το εκτελεί και ο Μαχαίρας απομακρύνει.

18:28

57': Λίλα αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ.

18:26

55': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Μανιάς παίρνει την κεφαλιά πάσα για τον Τσουκαλά που δεν καταφέρνει να μπει στην πορεία της μπάλας.

18:24

Προσπαθεί και πάλι να χτίσει επιθέσεις ο ΠΑΣ που ελέγχει το ματς.

18:20

Ματς κέντρου στα πρώτα λεπτά μετά την ανάπαυλα.

18:16

18:15

18:02

18:02

45': Ο Ακόστα εκτελεί φάουλ, ο Τζημόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Τσιντώτας μπλοκάρει. Υπάρχει και οφσάιντ σύμφωνα με τον βοηθό.

17:59

Παρατηρήσεις σε Καρανίκα και Μανωλά από τον διαιτητή.

17:55

Πιέζει συνεχώς και περισσότερο ο ΠΑΣ, που πηγαίνει κυρίως από τα πλάγια.

17:51

35': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, ο Ίλιτς το εκτελεί και ο Τσουκαλάς στο πρώτο δοκάρι με τακουνάκι αστοχεί.

17:49

33': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Μανιάς από μέσα δεξιά παίρνει την μπάλα, κάνει δυνατό σουτ και ο Τσιντώτας πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

17:45

29': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Τσουκαλάς, πέφτει και μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

17:41

26': Ο Μίνγκας κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Βελλίδης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.