2
16:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:55

Συγκλονιστική αναμέτρηση, με τον Εργοτέλη να στέκεται εξαιρετικά και να παίρνει τελικά τη νίκη που τον φέρνει «αγκαλιά» με την πρόκριση. Αντίθετα, ο Παναιτωλικός μένει στους 0 βαθμούς και αποχαιρετά τη διοργάνωση.

16:55

Τέλος του ματς! 3-2.

16:54

90'+6: Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνιες.

16:54

90'+5: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Και ο Στεφανάκος στην περιοχή. Εκτελείται από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει τελικά στον Βιγιαφάνιες που σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ.

16:53

90'+4: Κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση στον Φουκαράκη.

16:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Αναγκαστική αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Γιαλούσης στη θέση του Κυριακόπουλου.

16:46

88': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:45

87': Σουτ του Ρομέρο από πλάγια δεξιά, διώχνει ο Δερμιτζάκης.

16:45

Με δέκα για λίγο ο Εργοτέλης, καθώς ο Κυριακόπουλος έχει τραυματιστεί.

16:35

77': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κούρτι στη θέση του Κούτρη.

16:31

Ωραία προσπάθεια του Κάπελ από τα δεξιά, γυρίζει την κατάλληλη στιγμή στον Βιγιαφάνιες που κάνει την προβολή για το 3-2.

16:31

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:29

71': Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο.

16:25

67': Εκτελείται από δεξιά το κόρνερ, σταματά για χέρι του Μάνου η φάση.

16:25

66': Σουτ του Δωματά μέσα από την περιοχή, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Στεφανάκος.

16:23

65': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόφσκι γυρίζει στον Καπέλ από δεξιά μέσα στην περιοχή, κάνει το σουτ, αλλά άουτ η μπάλα.

16:20

60': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Δωματάς στη θέση του Ίνιατς.

16:17

56': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παπάζογλου στη θέση του Κόρσιενς.

16:10

'Αμεση η απάντηση του Εργοτέλη, με τον Κάσα Καμαρά να βγάζει ωραία μπαλιά για τον Μάνο κι εκείνον να βρίσκει τον Ίνιατς που προ κενής εστίας δεν δυσκολεύτηκε να δώσει ξανά προβάδισμα δύο τερμάτων στους Κρητικούς.

16:10

51': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:09

51': Κίτρινη κάρτα στον Κάπελ.

16:08

Ο Βασιλείου σκοράρει με κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Μαρκόφσκι από τα αριστερά, με τους γηπεδούχους να διαμαρτύρονται δικαιολογημένα για οφσάιντ.

16:08

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:06

47': Σέντρα - σουτ του Καπέλ από τα δεξιά, πολύ άουτ.

16:04

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

16:03

46': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόφσκι στη θέση του Κουτρομάνου.