Καλή σας συνέχεια.

21:22

Λήξη της αναμέτρησης. Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας 4-0.

21:21

90'+4: Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Τσιλιανίδη, η μπάλα φτάνει στον Περόνε, που πιάνει το σουτ, άουτ.

21:20

90'+3: Φάουλ Περόνε αριστερά του ημικύκλιου, αρκετά πάνω από την εστία του Τσάμη.

21:18

21:14

Μπαλιά-τρύπα του Χαντί, ο Περόνε έφυγε από κανονική θέση και στο τετ α τετ πλάσαρε σωστά κάνοντας το 4-0.

21:14

87': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

21:12

Ύστερα από εξαιρετική κάθετη του Πουρτουλίδη, ο Περόνε βγαίνει μόνος στην πλάτη της άμυνας της ΑΣΑ, με τον Αργεντινό στο τετ α τετ να νικά τον Τσάμη και να γράφει το 3-0.

21:11

85': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

21:10

84': Εκτελείται το κόρνερ με τον Χαντί, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:10

84': Αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Πιτταράς αντί του Σκαθαρούδη.

21:09

83': Σέντρα-σουτ Τσιλιανίδη, έδιωξε σε κόρνερ ο Τσάμης.

21:08

82': Κόρνερ για την ΑΣΑ με τον Μοσχάκη. Διώχνουν οι παίκτες του Ηρακλή.

21:07

80': Ο Περόνε με τακουνάκι έβγαλε στον Χαντί, που με σουτ στην κίνηση έστειλε την μπάλα άουτ.

21:05

78': Αναγκαστική αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Μπιτέλης αντί του Κοντού.

21:04

78': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Πουρτουλίδης αντί του Κυριακίδη.

21:01

73': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Περόνε αντί του Λουκίνα.

20:58

71': Κεφαλιά Τσίτα, μπλοκάρει ο Περνίς.

20:57

70': Αναγκαστική αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Στάμος αντί του Γκόλια.

20:57

70': Κίτρινη κάρτα στον Ζαμπάζη.

20:56

Για λίγο με 10 η ΑΣΑ καθώς βγήκε τραυματίας ο Γκόλιας.

20:54

68': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Στάμου αντί του Ιντζόγλου.

20:54

67': Κόρνερ με τον Μαυριά για την ΑΣΑ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:53

66': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ με τον Μοσχάκη, διώχνει με τις γροθιές ο Περνίς.

20:52

65': Κίτρινη κάρτα στον Σαραμαντά.

20:49

62': Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Χαντί. Διώχνει ο Γκόλιας.

20:47

60': Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά με τον Μαυριά, κεφαλιά Τσίτα, η μπάλα άουτ.

20:45

Φάουλ για τον "Γηραιό" σε καλή θέση, δεξιά του ημικύκλιου, εκτελείται πλασαριστά με τον Τσιλιανίδη να αφήνει για τον Χαντί, συρτό δυνατό σουτ και 2-0.

20:44

58': ΓΚΟΛ για τπν ΗΡΑΚΛΗ!

20:43

57': Κίτρινη κάρτα στον Ρούσση.

20:42

55': Φάουλ Μοσχάκη, καμία ανησυχία για τον Περνίς.

20:38

52': Φάουλ Μοσχάκη, αρκετά πάνω από την εστία του Περνίς.

20:36

50': Κόρνερ για την ΑΣΑ με τον Μαυριά και νέο κόρνερ. Με τον ίδιο εκτελεστή, δεν ανησυχεί τους παίκτες του Ηρακλή.

20:10

40': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από τον Χαντί, ο Τσάμης εκτινάσσεται και διώχνει σε κόρνερ, το οποίο απομακρύνουν οι αμυντικοί της Καρδίτσας.

20:09

39': Ο Τσιλιανίδης βγάζει κάθετη στον Χαντί, σουτ από πλάγια θέση και αριστερά, σε κόρνερ ο Τσάμης, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:04

34': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Λάθος του Ακασού, ο Χαντί παίρνει την μπάλα, μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, διαγώνιο σουτ, κόντρα και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:03

Ο παίκτης σηκώνεται και αρχίζει ξανά το ματς.

20:02

Στο έδαφος ο Γκόλιας. Μικρή διακοπή στο ματς καθώς του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες.

19:56

26': Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια.

19:55

Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά, σέντρα Ιντζόγλου από τα δεξιά και από το ύψος του δεύτερου δοκαριού ο Καρασαλίδης προ κενής εστίας θα βρει την μπάλα με το σώμα και θα τη στείλει στα δίχτυα.

19:54

24': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:54

24': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

19:53

23': Ο Τσάμης διώχνει με γροθιές προ του Λουκίνα.

19:50

20': Σουτ Ιντζόγλου από το ημικύκλιο, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Τσάμη.

19:47

17': Σουτ Ζαμπάζη αρκετά έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:43

13': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Γύρισμα Κυριακίδη, ο Λουκίνας βρίσκεται σε θέση μέσα δεξιά και πλάγια, θα κάνει το σουτ, η μπαλα θα φύγει παράλληλα της εστίας και αφού πρώτα την έχει βρει ο Τσάμης.

19:39

9': Σέντρα του Τσιλιανίδη από τα δεξιά, ο Χαντί πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

19:33

3': Σουτ Μαυριά, η μπάλα φεύγει έξω από την εστία του Περνίς.

19:32

3': Πρώτο κόρνερ στην αναμέτρηση για την ΑΣΑ. Εκτελεί ο Μοσχάκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:32

2': Μακρινό σουτ Τσιλιανίδη, καμία ανησυχία για τον Τσάμη.