0
17:02

Καλή σας συνέχεια...

16:57

Νίκη ελπίδας για πρόκριση στην επόμενη φάση για τον Πανθρακικό, αντίθετα ο Ολυμπιακός Βόλου επί της ουσίας πλέον θα παίξει για τυπικούς λόγους την τελευταία αγωνιστική, αφού έμεινε στους μηδέν βαθμούς στον 3ο όμιλο.

16:54

90'+4: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανθρακικός - Ολυμπιακός Βόλου 1-0.

16:53

90'+3: Κόρνερ για τον Πανθρακικό από τα αριστερά με τον Χαβίτο, απευθείας άουτ.

16:52

90'+2: Ο Μπαϊκαρά δεν θα καταφέρει να πλασάρει σωστά μέσα από την περιοχή του Ολυμπιακού Βόλου.

16:50

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά τν καθυστερήσεων...

16:46

87': Τρίτη αλλαγή και για τον Σούλη Παπαδόπουλο για λογαριασμό του Ολυμπιακού Βόλου. Ο Αλαμάνης σντί του Κεσίδη.

16:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Ροτζέριο.

16:43

84': Κόρνερ για τον Πανθραικό από τα δεξιά, εκτελείται πλασαριστά με τον Μεχία χάνεται τελικά η μπάλα...

16:37

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές για τον Πανθρακικό ο Δημήτρης Ελευθερόπουλος. Ο Χαβίτο στη θέση του Μαρκόπουλου.

16:36

77': Μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Πανθρακικού, αλλά ο Διαμαντόπουλος είναι σε θέση οφσάιντ.

16:28

69': Μακρινό σουτ Ροτζέριο, πολλά μέτρα άστοχο...

16:26

67': Ο Νικόλτσης έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Ροτζέριο έστρωσε με το κεφάλι για τον Μπαϊκαρά, σουτ από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα πάνω από την εστία του Δασκαλάκη.

16:25

66': Κίτρινη κάρτα στον Ζδράβο.

16:24

65': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μεχία, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:22

63': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Γκουγκούδης στη θέση του Σκοπελίτη.

16:22

63': Κίτρινη κάρτα στον Καραμανλή.

16:16

56': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Νάστος αντί του Νικολόπουλου.

16:15

55': Σουτ Μαρκόπουλου έξω από την περιοχή, εύκολα ο Δασκαλάκης.

16:14

54': Σέντρα Παπαχρήστου από τα αριστερά, κεφαλιά Ροτζέριο, η μπάλα χτυπά στην πλάτη του Νικολόπουλου και μπλοκάρει εύκολα ο Δασκαλάκης.

16:10

51': Σουτ Ψάλτη, άουτ.

16:08

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Τσιλιγκίρης πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του από τα αριστερά, μπήκε στην περιοχή, ξέφυγε και από το Δασκαλάκη, κακό πλασέ σε κενή εστία, η μπάλα δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι...

16:07

Μικρή διακοπή καθώς έχει τραυματιστεί ο Μπουγαΐδη. Το ματς αρχίζει στο λεπτό.

16:06

47': Ο Μαρκόπουλος άνοιξε για τον Μεχία, σουτ μέσα από την περιοχή, κοντά στο ύψος του πέναλτι, η μπάλα ψηλά πανω από τα δοκάρια του Ολυμπαικού Βόλου.

16:05

16:05

Με δύο αλλαγές ξεκινά για τον Πανθρακικό το β' ηίχρονο. Μπαϊκαρά στη θέση του Σέτι και Ψάλτης αντί του Μουδούρογλου.

15:50

Λήξη α' ημιχρόνου, Πανθρακικός - Ολυμπιακός Βόλου 1-0.

15:49

Αντεπίθεση για τον Πανθρακικό, ατομική προσπάθεια Μεχία από τα δεξιά, βολίδα από τα 20 μέτρα, η μπάλα στο αριστερό "παραθυράκι" της εστίας του Δασκαλάκη.

15:49

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ!

15:48

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 45', ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

15:42

40': Κίτρινη κάρτα στον Μπουγαΐδη.

15:39

36': Εκτελεί το κόρνερ ο Χιντζίδης από τα αριστερά, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

15:38

35': Μακρινό σουτ Διαμαντόπουλου, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου.

15:35

33': Κόρνερ για τον Πανθρακικό από τα δεξιά. Εκτελεί ο Μεχία, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα από τους αμυντικούς των φιλοξενούμενων.

15:28

25': Σέντρα από τα δεξιά κεφαλιά απο τον Νικολόπουλο, πολλά μέτρα πάνω από τα δοκάρια του Πανθρακικού.

15:25

23': Κόρνερ για το Ολυμπιακό Βόλου. Εκτελεί ο Χιντζίδης από τα αριστερά, κεφαλιά Καραμανλή από το ύψος του πρώτου δοκαριού, η μπάλα περνά παράλληλα της εστίας και φεύγει άουτ.

15:25

22': Οφσάιντ οι παίκτες του Πανθρακικού μετά από φάουλ του Ροτζέριο...

15:20

Για τον 3ο όμιλο η αναμέτρηση με τον Πανθρακικό και τον Ολυμπιακό Βόλου να είναι ουραγοί με μηδέν βαθμούς και να προηγούνται ΠΑΟΚ και Χανιά, που έχουν από τρεις, από τις αναμετρήσεις τις 1ης αγωνιστικής.

15:12

8': Σέντρα Παπαχρήστου, σουτ από τον Ροτζέριο, η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια του Δασκαλάκη.

15:09

5': Δεν έχει σημειωθεί κάτι το αξιόλογο μέχρι στιγμής στο παιχνίδι με τους γηπεδούχους να δείχνουν να πατούν καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο.

15:02

1': Έναρξη αγώνα. Στη σέντρα ο Ολυμπιακός Βόλου.

14:59

Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο και όλα είναι έτοιμα για να ξεκινήσει το ματς.