0
19:15

Από το a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:13

Ο Πλατανιάς μπορεί να τα βάζει με την τύχη του, καθώς έχασε δύο βαθμούς αλλά και τρεις παίκτες. Ήταν καλύτερος, είχε την κατοχή, είχε τις ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφερε να τις μετουσιώσει σε γκολ. Από την άλλη, με τον ένα βαθμό φεύγει από τα Περιβόλια η Βέροια, που εξακολουθεί να είναι αήττητη μακριά από την έδρα της.

19:12

Λήξη της αναμέτρησης. Πλατανιάς - Βέροια 0-0.

19:10

90'+2: Κόρνερ για τη Βέροια με τον Άρτσε. Σε νέο κόρνερ διώχνει ο Κοκκαλάς. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:09

90'+1: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μαραγκός αντί του Μαγιέφσκι.

19:09

19:08

90': Εκτέλεση φάουλ του Μιλούνοβιτς από τα αριστερά της περιοχής, ψηλά άουτ.

19:07

89': Κίτρινη κάρτα στον Όστοϊτς.

19:07

89': Ο Ράμος από τα αριστερά γυρίζει στην περιοχή, ο Λόπεθ χάνει την μπάλα, ωστόσο ο Γιαννούλης προλαβαίνει και διώχνει.

19:04

86': Σέντρα Μενδρινού, ο Λόπεθ μπερδεύεται, αλλά μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

19:01

82': Κεφαλιά του Κόλα, εκτινάσσεται και διώχνει σε κόρνερ ο Κοκκαλάς, το οποίο εκτελείται, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

18:58

Έχει ανεβάσει πολύ την απόδοσή του τα τελευταία λεπτά ο Πλατανιάς, ο οποίος ψάχνει το γκολ.

18:56

78': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό, ο Ράμος πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

18:55

76': Σέντρα του Μουνάφο, ο Ανγκούλο κε κεφαλιά στέλνει την μπάλα λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Λόπεθ.

18:52

74': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

18:52

74': Κεφαλιά Κόλα, άουτ.

18:50

72': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κόλα αντί του Ναζλίδη.

18:50

72': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

18:47

69': Κίτρινη κάρτα στον Ράμος.

18:46

68': Αδύναμο διαγώνιο σουτ Ανγκούλο, η μπάλα άουτ.

18:45

67': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό. Διώχνουν σε νέο κόρνερ οι παίκτες της Βέροιας, το οποίο έχει τον ίδιο εκτελεστή, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

18:43

65': Τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ράμος αντί του Γιακουμάκη.

18:42

Αρχίζει το ματς, με δέκα προς το παρόν ο Πλατανιάς.

18:41

Ο Γιακουμάκης είναι στο χορτάρι και του προσφέρονται οι πρώτες βοήθειες. Μικρή διακοπή.

18:40

62': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μερεμπασβίλι αντί του Αμπντούν.

18:39

61': Το εκτελεί ο Μαγιέφσκι, επιθετικό φάουλ και τελειώνει η φάση.

18:38

60': Εκτελεί φάουλ ο Μαγιέφσκι, ο Σελίν πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα φεύγει κόρνερ.

18:36

58': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Μαγιέφσκι, διώχνουν οι αμυντικοί του Πλατανιά.

18:33

55': Κίτρινη κάρτα στον Ετζενγκέλε.

18:31

53': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μιλούνοβιτς, απομακρύνει ο Ετζενγκέλε.