0
19:10

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:09

Επιστροφή στις νίκες για τον Λεβαδειακό έπειτα από πέντε ματς, χάρη στο όμορφο γκολ του Ντομοβτσίσκι. με τους γηπεδούχους να έχουν και δύο δοκάρια. Πίεσε, αλλά δεν τα κατάφερε στην επανάληψη η Ξάνθη.

19:08

Λήξη του ματς! 1-0.

19:05

90'+1: Ευκαιρία για την Ξάνθη. Ασυνεννοησία στο κέντρο του Λεβαδειακού, ο Τριάδης φτάνει στην περιοχή και κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

19:04

19:04

90': Κίτρινη κάρτα στον Τσιντώτα για καθυστέρηση.

18:59

85': Ωραία εκτέλεση φάουλ του Έλτον, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσιντώτα.

18:59

84': Κίτρινη κάρτα στον Μαχαίρα.

18:52

78': Καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Λισγάρας κάνει το σουτ από τα δεξιά, άουτ η μπάλα.

18:51

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ναβάρο στη θέση του Ντομοβτσίσκι.

18:49

75': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό.

18:47

73': Κεφαλιά του Μάντζιου, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Τσέναμο.

18:46

72': Κεφαλιά του Ερέα από το ύψος της μικρής περιοχής, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

18:41

68': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης στη θέση του Ντιμιτρόφ.

18:39

65': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Ωραίο σουτ του Μανωλά λίγο αριστερά από το ημικύκλιο της περιοχής, στο δεξί δοκάρι του Τσέναμο η μπάλα.

18:36

62': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, με τον Λισγάρα να κόβει υποδειγματικά τον Ντομοβτσίσκι που έβγαινε τετ α τετ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μίνγκας, δεν αποφέρει κάτι.

18:35

61': Κόρνερ για την Ξάνθη. Το εκτελεί από τα δεξιά χαμηλά στο πρώτο δοκάρι ο Λουσέρο, δεν αποφέρει κάτι.

18:31

57': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Μίνγκας από τα αριστερά, μαζεύει ο Τσέναμο.

18:28

54': Σουτ του Ντιμιτρόφ από το ύψος της περιοχής, πάνω από τα δοκάρια.

18:27

53': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί από τα δεξιά ο Λουσέρο, δεν αποφέρει κάτι.

18:26

52': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μίνγκας, δεν αποφέρει κάτι.

18:23

49': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μίνγκας στη θέση του Φαβάλι.

18:22

Ζητάει αλλαγή ο Φαβάλι κι ο Άκης Μάντζιος ετοιμάζει τον Μίνγκα. Αποχωρεί με φορείο ο άσος του Λεβαδειακού.

18:20

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

18:19

46': Διπλά αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καπετάνος στη θέση του Ζαραδούκα και ο Παπαστεριανός στη θέση του Ράνου.