16:55

16:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-1 για τον Άρη.

16:53

90'+2: Κίτρινη στον Δουρμούση.

16:52

90'+1: Από εκτέλεση φάουλ του Καμπανά ο Ανδριανόπουλος βάζει την προβολή και σκοράρει. Ωστόσο, είναι ακάλυπτος και ακυρώνεται το γκολ.

16:49

Δεν δείχνει να μπορεί να αντιδράσει ο Καμπανιακός.

16:45

Ο Κυβελίδης βγάζει τη σέντρα και ο Τάτος με κεφαλιά σκοράρει.

16:44

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:43

81': Από μακριά προσπαθεί ο Μελισσάς και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

16:42

80': Κόκε αντί Ντούνη στον Άρη.

16:40

Προσπαθεί αρκετά από τα πλάγια ο Άρης, πολλές οι σέντρες, αλλά δεν έχουν αποτέλεσμα.

16:36

75': Πετρούσης αντί Κουντουρά για τον Καμπανιακό.

16:32

71': Κίτρινη στον Ρόβα.

16:31

70': Καθυστερεί ο Ντούνης να δώσει στον αμαρκάριστο Κυβελίδη και χάνεται η ευκαιρία για τον Άρη.

16:29

Πιέζει συνεχώς και περισσότερο ο Άρης, που έχει κλείσει στα καρέ του τον Καμπανιακό.

16:25

65': Κυβελίδης αντί Καλογέρη στον Άρη.

16:24

64': Κίτρινη στον Χατζόπουλο.

16:20

60' Καλή προσπάθεια ο Πόι, απομακρύνει ο Κηπουρός.

16:18

58΄Αλλαγή για τον Καμπανιακό. Στη θέση του Πασιαλή ο Μαυρίδης

16:17

Διαμαρτύρονται για φάουλ οι γηπεδούχοι, ζητάει και χέρι στη συνέχεια ο Πόι και το παίρνει. Ωστόσο, ανεκμετάλλευτο περνά το φάουλ του Τάτου.

16:14

53': Κίτρινη στον Ντούνη.

16:11

Σταθερά προβληματικός ο Άρης.

16:07

48': Ο Μπάλιος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:04

16:02

15:51

15:48

Σε φάση διαρκείας ο Ντούνης κάνει το σουτ, ο Κηπουρός αποκρούει και στη συνέχεια με προβολή ο Καπνίδης ισοφαρίζει.

15:47

43': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:43

Έχει την κατοχή ο Άρης, αλλά δεν μπορεί να βγάλει φάσεις.

15:39

Πολύ καλά στέκεται στο γήπεδο ο Καμπανιακός, ο οποίος ψάχνει τις αντεπιθέσεις για να πετύχει και δεύτερο γκολ.

15:35

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Ρόβας.

15:34

33': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη, ο Πόι το εκτελεί και η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

15:33

31': Κίτρινη στον Κουντουρά.

15:32

30': Γίνεται το λάθος από τον Τσουμάνη, ο Πάλλας πάει να φύγει μόνος του και ο Βουτσιάς τον κόβει.

15:31

27': Κίτρινη στον Γαβανά.

15:30

25': Γίνεται η σέντρα από τον Τσουμάνη, προσπαθεί να πάρει την κεφαλιά ο Ντούνης, αλλά δεν τα καταφέρνει.

15:27

22': Γέμισμα του Μελισσά, κεφαλιά του Καλογέρη στο δεύτερο δοκάρι και η μπάλα αουτ.

15:24

19': Σκοράρει ο Τάτος, αλλά δεν καλύπτεται και ακυρώνεται το γκολ του.

15:22

17': Εκτός ο Ραούλ Μπράβο, παίρνει τη θέση του ο Βουτσιάς.

15:19

15': Σουτάρει ο Πάλλας και αστοχεί.

15:18

Δεν έχει ξεκινήσει καλά ο Άρης, ζητά και αλλαγή ο Ραούλ Μπράβο.

15:17

Ο Κουντουράς σκοράρει με απευθείας εκτέλεση κόρνερ! Φέρει ευθύνη ο Σιδεράκης που αιφνιδιάστηκε.

15:16

11': ΓΚΟΛ για τον ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟ!

15:13

8': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Μελισσάς βγαίνει τετ α τετ με τον Κηπουρό, αλλά ο τελευταίος αποκρούει.

15:12

7': Δοκιμάζει το πόδι του ο Καπνίδης και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:10

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά, δεν πατάει καλά ο Άρης.

15:05

15:03

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:01

Υπάρχει μικρή καθυστέρηση στην έναρξη της αναμέτρησης.

14:57

Με Ραούλ Μπράβο στην ενδεκάδα του ο Άρης, αφού ο Ισπανός ξεπέρασε το πρόβλημα που τον ταλαιπωρούσε.

14:53

Στην 8η θέση βρίσκεται ο Καμπανιακός, ο οποίος είναι αήττητος στα τελευταία τέσσερα ματς του.

14:49

Πέντε νίκες στη σειρά έχει ο Άρης που ψάχνει άλλη μία έχοντας ήδη πάρει απόσταση από τους διώκτες του.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Άρη με τον Καμπανιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.