19:56

19:55

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Πανσερραϊκό.

19:53

90'+3: Απίστευτη ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ο Κουρέλας κάνει διαγώνιο σουτ, ο Ναζίμ βρίσκεται στην πορεία της μπάλας και από τη μικρή περιοχή αστοχεί!

19:52

90'+2: Κίτρινη στον Σιάκκα.

19:50

19:50

Εκπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ απο τον Φουρτάδο που εκτελεί τον Παπαδόπουλο.

19:49

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

19:45

85': Στη θέση του Μπαλού ο Ρούτσης για τον Πανσερραϊκό.

19:44

Ωραία ενέργεια από τον Αποστόλου που καθάρισε τη φάση και πήρε και το φάουλ.

19:41

Ο Ορφανίδης δίνει στον Ναζίμ, εκείνος χάνει την ισορροπία του ντριμπλάροντας και πέφτει.

19:38

Νέα διακοπή στο ματς από τον διαιτητή που ζητάει να γίνουν και παρατηρήσεις από τα μεγάφωνα για τα λέιζερ που χρησιμοποιούνται.

19:37

77': Ωραία αναπτύσσεται ο Πανσερραϊκός, ο Φουρτάδο βγάζει τη σέντρα, ο Πόποβιτς κάνει κάτι ανάμεσα σε πλασέ και κοντρόλ και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:34

74': Πόποβιτς αντί Μπεριάν για τον Πανσερραϊκό.

19:32

Ζήτησε αλλαγή από μόνος του ο Μπεριάν.

19:31

72': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, προσπάθησε ο Μπεριάν απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι.

19:27

68': Στη θέση του Ραμίρεζ ο Παπαστεργίου για τον Πανσερραϊκό.

19:25

65': Ν. Πέττας αντί Κωστούλα για τη Ζάκυνθο.

19:23

63': Κίτρινη στον Αποστόλου.

19:20

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Ραμίρεζ κάνει από δεξιά σέντρα-σουτ, ο Φουρτάδο βάζει την προβολή από το μισό μέτρο και αστοχεί.

19:20

60': Απευθείας φάουλ κάνει ο Κυριακίδης και η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:15

55': Δοκιμάζει το πόδι του ο Νίκιτς, αλλά είναι εντελώς άστοχος.

19:14

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανσερραϊκό! Εκτελεί φάουλ ο Ραμίρεζ, ο Φουρτάδο προλαβαίνει τον Παπαδόπουλο, η μπάλα τελικά στρώνεται στον Μπεριάν κι εκείνος με δυνατό σουτ σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

19:13

Δυσκολεύονται πολύ οι γηπεδούχοι να κάνουν σωστή επιλογή από τη στιγμή που περνούν τον χώρο του κέντρου.