5
-
1
16:52

Καλύτερος ο Ολυμπιακός Βόλου πήρε τη νίκη απέναντι στον φιλότιμο Πανελευσινιακό, ο οποίος αδικείται από την έκταση του σκορ. Καλό σας βράδυ από το a-sports.gr.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός 5-1.

16:50

Ο Γουόρντεν βρήκε τον Τσιλιγκίρη, που με σουτ μέσα από την περιοχή θα στείλει την μπάλα για πέμπτη φορά για λογαριασμό των γηπεδούχων!

16:50

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

16:49

90': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου περνά ανεκμετάλλευτο...

16:41

83': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Φάουλ του Λεόν, σουτ Αρβανίτη μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:37

79': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κυζερίδης στη θέση του Φερνάντες.

16:35

77': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό. Εκτελεί ο Βιγιαφάνε, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Ολυμπιακού Βόλου.

16:31

Στην εκτέλεση ο Λεόν, είναι εύστοχος και 4-1 ο Ολυμπιακός Βόλου.

16:31

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

16:30

72': Κόκκινη κάρτα στον Ανδρίκο.

16:30

72': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Ανδρίκος σταματά με το χέρι την μπάλα σε σουτ του Τσιλιγκίρη μέσα από την περιοχή που οδεύει προς τα δίχτυα.

16:28

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό Βόλου σε σουτ του Λεόν μέσα από την περιοχή.

16:23

65': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανελευσινιακός. Ο Δημόπουλος στη θέση του Γκεμίση.

16:18

60': Φάουλ για τον Πανελευσινιακό. Εκετελεί απευθείας ο Βιγιαφάνε, η μπάλα χτυπά στο τείχος, διώχνει δύσκολα ο Στρατηλάτης.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο.

16:12

54': Δεύτερη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Νικολόπουλος αντί του Ντάσιου.

16:10

52': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Βιγιαφάνε στη θέση του Πλαβούκου.

16:09

50': Κίτρινη κάρτα στον Αρβανίτη.

16:03

Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:03

46': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Τσιλιγκίρης αντί του Διαμαντόπουλου.

16:03

46': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Γιαννιτσάνης αντί του Καρνελάτου.

15:48

Λήξη α' ημιχρόνου. Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός 3-1.

15:47

45'+1: Σουτ Γουόρντεν στην εξωτερική πλευρά των διχτύων...

15:46

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις...

15:45

Ο Λεόν έβγαλε τη σέντρα, ο Γουόρντεν με το κεφάλι έδωσε πάσα στον Ντεπέτρις, ο οποίος με νέα κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και 3-1.

15:45

ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

15:44

Ο Γκεμίσης βρήκε τον Μπλάνκο και με εκείνος με δυνατό σουτ μειώνει σε 2-1.

15:44

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

15:37

Μετά από κόντρες η μπάλα έφτασε στον Γουόρντεν, δυνατό σουτ και 2-0 ο Ολυμπιακός Βόλου.

15:37

15:34

34': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό. Εκτελεί ο Κακαράς, διώχνουν οι αμυντικοί του Ολυμπιακού Βόλου.

15:25

Ο Ντεπέτρις στην εκτέλεση και 1-0 ο Ολυμπιακός Βόλου.

15:24

15:24

Κίτρινη στον Τσίγκρο.

15:23

Πέναλτι για τον Ολυμπιακό Βόλου! Ο Γκουγκούδης επιχείρησε τη σέντρα, η μπάλα βρήκε στο χέρι του Τσίγκρου οριακά στην περιοχή. Ο διαιτητής αρχικά έδωσε φάουλ, στη συνέχεια συμβουλεύτηκε το βοηθό και έδειξε πέναλτι.

15:21

21': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό με τον Κακαρά, διώχνουν εύκολα οι αμυντικοί του Ολυμπιακού Βόλου.

15:18

18': Σέντρα Κακαρά, ο Παληγεώργος με μονοκόμματο δυνατό σουτ υποχρεώνει τον Στρατηλάτη να διώξει σε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

15:16

16': Σουτ Λεόν έξω από την περιοχή, άουτ...

15:15

15': Παράλληλη μπαλιά του Γκουγκούδη σε Διαμαντόπουλο, σουτάρει και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά δεν υπάρχει γκολ, καθώς ο βοηθός Παπαδημητρίου έχει σηκώσει το σημαιάκι του για οφσάιντ.

15:11

11': Βολίδα Λεόν, έξω από την περιοχή, σε κόρνερ διώχνει ο Μανιάτης. Στην εξέλιξη της φάσης ο Ντεπέτρις έβγαλε τη σέντρα και ο Γουόρντεν με κεφαλιά έστειλε την μπάλα άουτ.

15:08

8': Ο Γουόρντεν άφησε στον Νάστο, η μπάλα φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι των φιλοξενούμενων.

15:04

4': Σουτ Πλαβούκου μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και έτσι ο κίνδυνος απομακρύνεται...

15:03

2': Μακρινό σουτ Τσίγκρου, η μπάλα δεν βρίσκει στόχο...

15:01

1': Έναρξη αναμέτρησης...