Καλό σας βράδυ!

23:56

Λήξη της αναμέτρησης.

23:55

90'+4: Φάουλ του Κάτσε, δεν μπορεί να κάνει την προβολή από κοντά ο Αθανασιάδης.

23:52

90'+2: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο

23:51

23:50

89': Γύρισμα Ζαμπάτοφ, ο Ζεκ πλασάρει, η μπάλα φεύγει άουτ, αλλά ο επιθετικός της Καμπάλα συγκρούεται με τον Γλύκο, ο οποίος είναι τραυματισμένος στο έδαφος.

23:49

88': Σουτ Τζιόλη, ψηλά άουτ.

23:48

87': Αλλαγή για την Καμπάλα. Ο Τζαμάλοφ αντί του Σαντίκοφ.

23:46

85': Εκτελείται το κόρνερ με τον Τζαβέλλα, η μπάλα φτάνει στον Τζιόλη, που σουτάρει, η μπάλα άουτ.

23:45

Δυνατό σουτ Τζιόλη, δύσκολα σε κόρνερ ο Μπεζοτόσνι.

23:44

83': Αλλαγή για την Καμπάλ. Ο Μιρζαμπέκοφ αντί του Ζαργκάροφ

23:40

79': Κόρνερ για την Καμπάλα, καμία ανησυχία για τους παίκτες του ΠΑΟΚ.

23:39

78': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης αντί του Κίτσιου.

23:38

77': Κόρνερ για την Καμπάλα, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:37

77': Αλλαγή για την Καμπάλα. Ο Ζαβάντοφ αντί του Ζενιόφ.

23:36

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μακ μπήκε στην περιοχή, σούταρε, ο Μπεζοτόσνι μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια.

23:36

75': Μακρινό σουτ Ζενιόφ, στην αγκαλιά του Γλύκου.

23:32

71': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μυστακίδης αντί του Μπερμπάτοφ.

23:25

64': Διαγώνιο σουτ του Ροντρίγκες από θέση έξω αριστερά, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

23:24

63': Διαγώνιο σουτ από τα αριστερά του Ζενιόφ και αρκετά πλάγια, δεν έχει πρόβλημα ο Γλύκος.

23:20

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπερμπάτοφ έδωσε πάσα πάρε-βάλε στον Σάμπο, που μόνος μπροστά από τον Μπεζοτόσνι κατάφερε να πλασάρει εκατοστά έξω από το δεξί δοκάρι.

23:10

49': Σουτ Γκάι έξω από την περιοχή, πέφτει στη δεξιά γωνία του και μπλοκάρει ο Γλύκος.

23:09

48': Εκτέλεση φάουλ μέσα στο ημικύκλιο με τον Τζαβέλλα, κακό σουτ, η μπάλα πάνω στο τείχος.

23:07

46': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Κάτσε. Σε νέο κόρνερ οι παίκτες της Καμπάλα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

23:07

Έναρξη του β' ημιχρόνου

23:07

46': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάμπο αντί του Πέλκα.

22:51

Τέλος ημιχρόνου εν μέσω αποδοκιμασιών από τον κόσμο του ΠΑΟΚ.

22:51

Ένα λεπτό ο χρόνος των καθυστερήσεων.

22:50

45': Κακό σουτ του Ζαργκάροφ, δεν βρίσκει στόχο.

22:48

44': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά και πάλι από τον Πέλκα. Σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί της Καμπάλα, με τον ίδιο εκτελεστή. Δεν μπορεί να βρει την μπάλα ο Μπερμπάτοφ, αδύναμη κεφαλιά Κάτσε, στα χέρια του Μπεζοτόσνι.

22:48

43': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα από τα δεξιά. Διώχνουν οι της Καμπάλα.

22:39

35': Ο Μακ έστρωσε για τον Κάτσε, ο οποίος από το ύψος του ημικύκλιου σούταρε, αλλά η μπάλα έφυγε δύο μέτρα από το αριστερό δοκάρι της Καμπάλα.