2
-
0
16:53

90'+5': Τέλος αγώνα. ΑΟΧ - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

16:53

90'+5': Κίτρινη κάρτα στον Σαΐν

16:51

90'+4': Κίτρινη κάρτα στον Κισκαμπάνη

16:51

90'+2’: Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Έξω ο Γκέσιος, μέσα ο Μ. Νύκταρης, που κάνει και το ντεμπούτο του με τη φανέλα των «μπλε»

16:48

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις του αγώνα με τους Χανιώτες να περιμένουν το τελικό σφύριγμα για να πανηγυρίσουν το τρίποντο. Τέσσερα θα είναι τα λεπτά

16:47

90’: Κίτρινη κάρτα στον Μπιτέλη

16:45

87’: Σουτ του Δεινόπαπα έπειτα από πάσα του Σαΐν, η μπάλα φεύγει άουτ

16:40

81’: Κίτρινη κάρτα στον Γκέσιο

16:36

Επέστρεψε στο παιχνίδι ο Καρτσαμπάς, με δεμένο το κεφάλι του

16:36

77': Από φάουλ η ΑΣΑ προσπάθησε να μειώσει. Ο Κισκαμπάνης έκανε ένα αδύναμο σουτ, αλλά ο Μπλάζιτς σε καλή θέση μπλόκαρε

16:34

75': Έχει χτυπήσει στο κεφάλι ο Καρτσαμπάς. Χατζηλιάδη ετοιμάζει ο Γράφας. Προσωρινά με δέκα ο ΑΟΧ

16:30

72’: Κλείνει τις αλλαγές της η ΑΣΑ. Ο Μαυριάς στη θέση του Ρούση

16:26

67’: Κεφαλιά του Λίτα, απομάκρυνε ο Υφαντής προ της γραμμής

16:25

67’: Το κόρνερ εκτέλεσε ο Μασάδο, ο Γκέσιος έκανε το σουτ, ο Κουτσόπουλος απέκρουσε, η μπάλα παίρνει ύψος βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια οι αμυντικοί απομάκρυναν σε κόρνερ

16:24

66’: Γυριστό σουτ του Γκέσιου, ο Κουτσόπουλος έπεσε στην αριστερή του γωνία και έδιωξε σε κόρνερ

16:22

64’: Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Ο Δεινόπαπας στη θέση του Νύκταρη

16:16

58’: Διπλή αλλαγή για την ΑΣΑ. Βγαίνει ο Μοσχάκης, στη θέση του ο Μπιτέλης, ενώ ο Τσίτας δίνει τη δική του στον Τσούκαλο

16:13

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ με τον Λίτα, όμως ο Κουτσόπουλος έδιωξε σωτήρια

16:09

Το δεύτερο τέρμα των γηπεδούχων σημειώνει ο Μπριλάκης με κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Μασάδο. Και ο δεύτερος σκόρερ-μπαμπάς το αφιέρωσε στην κόρη του στην κερκίδα

16:08

50': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

16:07

49': Κίτρινη κάρτα στον Ρούση

16:04

46': Αλλαγή για τα Χανιά. Μέσα ο Ρίκκα, έξω ο Μπουζούκης

16:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

16:02

Σε λίγο θα έχουμε τη σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

15:48

45'+1': Τέλος πρώτου ημιχρόνου

15:45

43': Η μπάλα πέρασε πάνω από τον Διαμαντόπουλο, έσκασε αλλά ο Μπλάζιτς προ του Πιτταρά πρόλαβε και μάζεψε, παίρνοντας και το χειροκρότημα

15:43

41': Δίχτυα βρήκε ο Λίτα, όμως το γκολ δεν μετράει αφού ο παίκτης υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ

15:36

35': Τεράστια ευκαιρία για τα Χανιά για να κάνουν το 2-0. Ο Γκέσιος έκανε την κεφαλιά, όμως ο Ρούσης πρόλαβε και έδιωξε προτού η μπάλα περάσει τη γραμμή

15:34

33’: Απειλεί ο Πιτταράς για την ΑΣΑ,η μπάλα όμως πέρασε εκτός

15:30

29’: Σουτ του Μοσχάκη,η μπάλα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μπλάζιτς,που έπεσε στη γωνία του. Η καλύτερη μέχρι στιγμής ευκαιρία της Αναγέννησης στο παιχνίδι

15:27

Σκόρερ για τον ΑΟΧ ο Γιάννης Γκέσιος, ο οποίος με σουτ από κοντά πήρε την μπάλα από τον Κουτσόπουλο, ο οποίος απέκρουσε το φάουλ του Μασάδο. Ο Γκέσιος το αφιέρωσε στην οικογένειά του που βρίσκεται στις κερκίδες

15:26

25': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

15:24

22': Κίτρινη κάρτα στον Υφαντή

15:16

Ο Μπουζούκης έπεσε στην περιοχή της Αναγέννησης, ωστόσο ο διαιτητής Κορδολαίμης έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι