0
-
0
21:24

Από ένα βαθμό παίρνουν οι δύο ομάδες, με τη Βέροια να εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη στην έδρα της. Δίκαιο το αποτέλεσμα, σε ένα ματς κακό ποιοτικά, χωρίς φάσεις, το οποίο θα ξεχαστεί γρήγορα.

21:22

Λήξη της αναμέτρησης. Βέροια - Ηρακλής 0-0.

21:18

90'+1: Ξαφνικό σουτ Μπουλούτ έξω από την περιοχή και δεξιά, στην αγκαλιά του Λόπεθ.

21:17

21:14

86': Καμία ανησυχία για τον Λόπεθ σουτ του Βέλλιου.

21:11

84': Κίτρινη κάρτα στον Μαγιέφσκι.

21:08

81': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κόλα αντί του Άρτσε.

21:07

80': Αδύναμο σουτ Ναζλίδη, εύκολα ο Χουάντερσον.

21:06

79': Σουτ του Πασά, λίγο πάνω από την εστία του Λόπεθ.

21:04

77': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Πασάς αντί του Τσιλιανίδη.

21:02

74': Κίτρινη κάρτα στον Τσιλιανίδη.

20:57

70': Σε κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί της Βέροιας ωραία ενέργεια του Μπουλούτ. Εκτελεί ο Ρομάνο, απομακρύνει ο Γιουσούφ.

20:56

68': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζιαμπάρης αντί του Μακρή.

20:55

68': Σουτ του Νέτο, σε κόρνερ ο Χουάντερσον. Το κόρνερ εκτελέστηκε, καμία ανησυχία για τους φιλοξενούμενους.

20:50

62': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γιουσούφ αντί του Καϊκούτ.

20:49

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπουκουβάλα.

20:47

59': Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Ρομάνο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:46

59': Σέντρα-σουτ Αμπντούν από τα δεξιά, προ του Καϊκούτ μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

20:45

57': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Αμπντούν. Ο Καρασαλίδης διώχνει.

20:42

55': Σέντρα Μπουκουβάλα από τα δεξιά, κεφαλιά Τσιλιανίδη, άουτ.

20:40

52': Σουτ Αμπντούν, πολύ άστοχο.

20:33

Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:33

46': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μπουλούτ αντί του Κυριακίδη.

20:32

46': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Αμπντούν αντί του Μερεμπασβίλι.

20:17

Λήξη α' ημιχρόνου, με το 0-0 πάνε στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες.

20:16

20:11

40': Μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά ο Μερεμπασβίλι, όμως ανοίγει περισσότερο την μπάλα και μπλοκάρει ο Χουάντερσον.