0
-
0
16:56

90+6': Τέλος του αγώνα.

16:55

90+5': Κίτρινη ο Ροντρίγκες.

16:53

90+3': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, που φεύγει σε αντεπίθεση τρεις με έναν. Ο Πάουλο βγαίνει φάτσα με τον Γλύκο, που τον σταματά με τη βοήθεια του Μαλεζά.

16:51

90+1': Ο Κόρσιενς στη θέση του Ρουσκουσέδα. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Ματζουράκης.

16:51

90+1': Φιλόδοξο σουτ του Ρουσκουσέδα από δύσκολη γωνία, άουτ.

16:50

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

87': Εκτελεί ο Πέλκας, φάση διαρκείας στα καρέ του Κυριακίδη, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:47

87': Σέντρα σουτ του Ζάιρο από δεξιά, διώχνει ο Κυριακίδης σε κόρνερ.

16:45

85': Ο Ζάιρο στη θέση του Γκολάσα. Ολοκλήρωσε τις αλλαγές του ο Τούντορ.

16:40

80': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία κάθετη του Μακ, ο Μπερμπάτοφ πλασάρει άουτ από θέση τετ α τετ.

16:39

79': Ο Κουτρουμάνος στη θέση του Βιγιαφάνιες. Δεύτερη αλλαγή για τον Ματζουράκη.

16:38

78': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Πέλκας και Ροντρίγκεζ συνεργάζονται μέσα στην περιοχή, το σουτ του πρώτου φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:36

75': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, ο Σκόνδρας σεντράρει στο δεύτερο δοκάρι, κεφαλιά γύρισμα του Μπερμπάτοφ, προλαβαίνουν και διώχνουν οι αμυντικοί.

16:31

71': Ο Μυστακίδης στη θέση του Κίτσιου. Δεύτερη αλλαγή για τον Τούντορ.

16:28

68': Ο Παναιτωλικός φεύγει στην αντεπίθεση, χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Κάπελ, άουτ.

16:27

67': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνει με γροθιές ο Κυριακίδης.

16:24

64': Καλοχτυπημένη εκτέλεση φάουλ του Πέλκα με πορεία προς την εστία, δεν προλαβαίνουν Τζιόλης-Μπερμπάτοφ, δεν αιφνιδιάζεται ο Κυριακίδης και μπλοκάρει.

16:23

63': Κίτρινη ο Κούσας.

16:23

63': 64%-36% έχει γίνει πλέον το ποσοστό της κατοχής.

16:22

62': Κίτρινη ο Πέλκας.

16:21

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:20

60': Πολύ ωραία συνεργασία Μακ-Πέλκα, το πλασέ του δεύτερου από το ύψος του πέναλτι σταματά στο σωτήριο τάκλιν του Μύγα.

16:19

59': Επικίνδυνη αντεπίθεση του Παναιτωλικού, γλίστρησε ο Βιγιαφάνιες στο ένας εναντίον ενός και ο Κίτσιου τον έκοψε.

16:15

55': Ο Πέλκας στη θέση του Αθανασιάδη. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ.

16:12

52': Πιο ζεστή η ατμόσφαιρα στην Τούμπα στο β' μέρος, καθώς οι οργανωμένοι, που έκαναν διαμαρτυρία για την κάρτα φιλάθλου έχουν πάρει τη θέση τους στις εξέδρες.

16:07

47': Καλή ατομική ενέργεια του Ρουσκουσέδα, που κάνει το διαγώνιο σουτ από το ύψος της περιοχής, άουτ.

16:06

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:04

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες. Δίχως αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:51

Κακό ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ, κερδίζει τις εντυπώσεις ο Παναιτωλικός, που στέκεται εξαιρετικά.

15:49

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

15:48

45+2': Ο Κάπελ πατά περιοχή πολύ επικίνδυνα από δεξιά, κάνει το γύρισμα, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

15:47

45+1': Κόρνερ ο Παναιτωλικός. Εκτελεί ο Ουάρντα πλασαριστά, η μπάλα γυρίζει προς τα πίσω.

15:47

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

15:45

44': Καλή κυκλοφορία από τον Παναιτωλικό, σουτ του Ρουσκουσέδα μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

15:44

42': Κίτρινη και ο Ρουσκουσέδα.

15:43

42': Κίτρινη ο Κίτσιου.

15:40

39': Εκτελεί ο Ουάρντα, διώχνουν οι αμυντικοί.

15:39

38': Απίστευτη φάση, παραλίγο να μπει το γκολ της χρονιάς. Ο Μύγας διώχνει με δύναμη λίγο έξω από την περιοχή του Παναιτωλικού, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά με τη βοήθεια του αέρα, σκάει μπροστά στον Γλύκο, που διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ.