0
16:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:56

Άνετη νίκη για τον Άρη, η 9η σε 10 ματς, με τους νικητές να έχουν και δύο δοκάρια. Αποθεώνεται κατά την αποχώρησή του ο Σέρχιο Κόκε.

16:55

Λήξη του ματς! 3-0.

16:53

Ωραία μπαλιά του Κόκε δεξιά στον Τάτο, εκείνος γυρίζει άψογα στην περιοχή και ο Κυβελίδης στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:52

90'+2: Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:50

90': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί με πάσα ο Πόι από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:47

87': Κόρνερ για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Το εκτελεί ο Τσέκος από τα αριστερά, άουτ η μπάλα.

16:47

86': Σουτ του Κυβελίδη έξω από την περιοχή, είναι αδύναμο και περνά άουτ.

16:43

82': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Σέρχιο Κόκε περνά στον αγωνιστικό χώρο μέσα σε αποθέωση, επιστρέφοντας έπειτα από 4 χρόνια στο «Κλεάνθης Βικελίδης». βγαίνει ο Ρόβας.

16:41

80': Αλλαγή για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Ο Χελιδόνης στη θέση του Τορομανίδη.

16:40

79': Αλλαγή για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Ο Σκαρλάτος στη θέση του Πελτέκη.

16:40

79': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Καπνίδη.

16:35

74': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Ντούνη.

16:31

Εκτέλεση φάουλ από τον Τάτο στο πρώτο δοκάρι, ο Καπνίδης βάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:31

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:30

69': Κίτρινη κάρτα στον Τσέκο.

16:29

68': Αλλαγή για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Ο Ερκάν στη θέση του Μαμούτ.

16:26

65': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:21

60': Προβολή του Ρόβα χωρίς ισορροπία έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:19

58': Σουτ του Πόι από τα αριστερά έπειτα από γύρισμα του Καπνίδη με το στήθος, άουτ η μπάλα.

16:14

53': Κίτρινη κάρτα στον Καλογέρη.

16:11

50': Σουτ του Πελτέκη, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Σιδεράκης.