0
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:56

«Χτυπώντας» στο... αγαπημένο του τελευταίο δεκάλεπτο, ο Αστέρας πήρε την 4η συνεχόμενη νίκη του χάρη στο γκολ του Φερνάντες.

16:56

Λήξη του ματς. 1-0.

16:50

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:50

90': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπαστακός στη θέση του Μπρίτο.

16:49

Μικρή διακοπή, καθώς ο Μπαντής έχει δεχθεί χτύπημα στο πρόσωπο και δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

16:48

89': Σουτ από τον Κούρο, μπλοκάρει ο Μπαντής.

16:44

Ο Φερνάντες πιάνει το σουτ από αριστερά στο ημικύκλιο της περιοχής και νικά τον Γκορμπούνοφ, στέλνοντας την μπάλα στην αριστερή του γωνία.

16:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

16:44

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Φούντας παίρνει την μπάλα και βγήκε τετ α τετ, αλλά ο Γκορμπούνοφ άζεψε την μπάλα.

16:43

84': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φούντας στη θέση του Μάσα.

16:39

80': Χαμηλό σουτ του Μ. Στόιτσεφ από τα δεξιά, μαζεύει στη γωνία του ο Μπαντής.

16:36

77': Μακρινό σουτ του Φερνάντες από πλάγια δεξιά στο ύψος της περιοχής, άουτ.

16:31

72': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γιάννου στη θέση του Παπαδόπουλου.

16:30

71': Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μ. Στόιτσεφ, κέρδος ένα πλάγιο.

16:30

71': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Ναπολεόνι, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:29

70': Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Κούρο.

16:25

66': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι μπαίνει ωραία στην περιοχή, αλλά ο Ζησόπουλος τον σταματά με υποδειγματική προβολή. Δίνουν τα χέρια οι δύο παίκτες.

16:22

63': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μ. Στόιτσεφ στη θέση του Μαρσελίνιο.

16:22

63': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φερνάντες στη θέση του Λανθαρότε.

16:20

61': Κίτρινη κάρτα στον Λούι.

16:17

58': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:14

55': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας στη θέση του Γοδόι.

16:14

55': Σέντρα - σουτ του Λανθαρότε από τα δεξιά, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Γκορμπούνοφ.

16:12

53': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη.