22:15

22:15

Καλή αμυντικά η «γαλανόλευκη», όμως χρειάζεται πολλή δουλειά στην επιθεση.

22:15

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης.

22:14

90'+3: Τελευταία αλλαγή για την Τουρκία, στη θέση του Αρντά Τουράν ο Οζτεκίν.

22:11

90': Καρέλης αντί Φορτούνη, τέταρτη αλλαγή για την Εθνική.

22:07

86': Πέμπτη αλλαγή για τους γηπεδούχους, στη θέση του Τουφάν ο Ποτούκ.

22:05

84': Δυνατό σουτ του Κοϊμπάσι, καμία ανησυχία για τον Καρνέζη.

22:02

81': Νέα αλλαγή γα την Τουρκία, στη θέση του Τσαλχάνογλου ο Εμρέ Tασντεμίρ.

21:59

78' Τρίτη αλλαγή για την Εθνική, ο Σιόβας στη θέση του Μανωλά.

21:54

73': Σαχάν έξω, Οκάι μέσα στην τρίτη αλλαγή της Τουρκίας.

21:51

70': Δεύτερη αλλαγή για την Εθνική, ο Γιάννου αντί του Μήτρογλου.

21:50

69': Συμπαγής αμυντικά η Εθνική, αλλά παντελώς ακίνδυνη επιθετικά.

21:44

63': Αλλαγές για την Τουρκία, Οζιακούπ και Τοσούν έξω, Τσολάκ και Mαλί μέσα.

21:43

62': Σουτ του Τοσούν, έφυγε άουτ.

21:43

62': Παραμένει πολύ μέτριο το ματς...

21:35

54': Κοντινό σουτ του Αρντά Τουράν, ο Καρνέζης ήταν σε ετοιμότητα.

21:32

51': Σουτ από τον Μήτρογλου, μπλόκαρε εύκολα ο Βολκάν.

21:27

46': Πρώτη αλλαγή για την Εθνική, ο Πέτσος στο ματς αντί του Ταχτσίδη.

21:26

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

21:09

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

21:09

45'+1: Ο Καρνέζης διώχνει δύσκολα σε σέντρα-σουτ του Αρντά Τουράν.

21:01

39': Συρτό σουτ του Μήτρογλου εκτός περιοχής, καμία ανησυχία για τον Βολκάν.