Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Παναιγιάλειο.

Ροκανίζουν όσο μπορούν τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

16:55

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:55

90'+1: Προσπαθεί να κάνει το σόλο ο Πέριτς, αλλά κόβεται την τελευταία στιγμή.

16:52

88': Ο Κολόκας από το ύψος της μεγάλης περιοχής κάνει το συρτό σουτ και ο Λαζαρίδης αποκρούει.

16:48

84': Τσικουδάκης αντί Βαττή για τον Κισσαμικό.

16:45

80': Ευθυμιάδης αντί Μάνια για τον Κισσαμικό.

16:45

80': Στη θέση του Μπουρλάκη ο Κολόκας για τον Παναιγιάλειο.

16:40

75': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Ο Σκαρτσίλας το εκτελεί και ο Σεληνιωτάκης παραχωρεί νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:38

Κυκλοφορεί την μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Κισσαμικός.

16:34

70': Βλάχος αντί Λώττα για τον Κισσαμικό.

16:32

67': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Ομάρ μπαίνει στην περιοχή κι ενώ έχει ως στήριγμα τον Μίλιτς τελειώνει μόνος του τη φάση και αστοχεί.

16:30

Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι για μαρκάρισμα στον Μίλιτς.

16:26

62': Ο Ομάρ εκτελεί απευθείας το φάουλ και ο Λαζαρίδης αποκρούει με τη βοήθεια και του δοκαριού.

16:25

61': Λάθος από τον Λαζαρίδη που στη συνέχεια κάνει το φάουλ στον Μίλιτς και δέχεται κίτρινη κάρτα.

16:23

59': Πάνω απο τα δοκάρια του Πίτκα η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ταραλίδη.

16:21

56': Στη θέση του Πέρεθ ο Σκαρτσίλας για τον Παναιγιάλειο.

16:17

Πιέζει ψηλά ο Κισσαμικός προσπαθώντας να οδηγήσει τον Παναιγιάλειο σε κάποιο λάθος.

16:13

48': Γίνεται η σέντρα από τον Ομάρ, ο Μίλιτς κάνει το πλασέ και ο Λαζαρίδης αποκρούει.

16:13

48': Κίτρινη στον Λώττα.

16:11

16:09

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:53

15:53

45': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο, Σταμογιάννος αντί Γκοτσούλια.

15:50

44': Κίτρινη στον Ομάρ.

15:50

Δείχνει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει ο Γκοτσούλιας.

15:48

43': Ωραία ενέργεια από τον Πέρεθ, απομακρύνεται την τελευταία στιγμή η μπάλα.

15:45

40': Άστοχο το σουτ του Μάντζη από μακριά.

15:44

39': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Πότσι, αλλά είναι εντελώς άστοχος.

15:40

35': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Πέρεθ δίνει στον Πέριτς, εκείνος στον Μπουρλάκη, ο οποίος ανοίγει στον Ομάρ. Ο τελευταίος κάνει τη σέντρα και η κοντινή κεφαλιά του Πέριτς κοντράρει στα σώματα.

15:35

Παίζουν αρκετά από την πλευρά του Σακελλαρίου οι φιλοξενούμενοι με τον 28χρονο μπακ να ανεβαίνει και να βοηθάει επιθετικά.

15:31

Έχει πέσει λίγο ο ρυθμός του παιχνιδιού, έχει ισορροπήσει ο Κισσαμικός.

15:27

22': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Στο δεύτερο δοκάρι εκτελεί ο Πέρεθ, απομακρύνεται η μπάλα.

15:25

19': Μπαίνει στην περιοχή ο Σακελλαρίου, κάνει και το σουτ και η μπάλα κοντράρει στα σώματα.

15:23

Μικρή διακοπή στο ματς.

15:19

Δεν έχει μπει καθόλου καλά ο Κισσαμικός, ο οποίος ψάχνει να βρει τα πατήματά του.

15:15

Ο Μίλιτς από δεξιά κάνει το γύρισμα στην περιοχή, ο Μπουρλάκης πιάνει γυριστό στην κίνηση και εκτελεί τον Λαζαρίδη. Εντυπωσιακό γκολ.

15:14

8': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

15:10

Έχει μπει καλύτερα ο Παναιγιάλειος, ο οποίος πιέζει τους Κρητικούς.

15:06

1': Ο Πέρεθ κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα κοντράρει στα σώματα. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι για πέναλτι, αλλά φαίνεται πως σωστά δεν δόθηκε κάτι.

15:06

15:04

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της τρομοκρατικής επίθεσης της περασμένης Παρασκευής (13/11) στο Παρίσι.

15:01

Στον αγωνιστικό χώρο βγαίνουν οι δύο ομάδες.

14:56

Καλές οι καιρικές συνθήκες.

14:53

Εντυπωσιάζει ο Κισσαμικός φέτος που εξακολουθεί να είναι αήττητος. Μόνο αυτός και η ΑΕΛ τα έχουν καταφέρει.

14:49

Νίκη για πρώτη φορά μετά το ματς με τον Πανελευσινιακό ψάχνουν οι Αιγιώτες.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιγιαλείου με τον Κισσαμικό ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Πίτκας, Ομάρ, Σανδραβέλης, Φωτιάς, Σπίνουλας, Γκοτσούλιας, Κρισμάρεβιτς, Πέριτς, Μπουρλάκης, Πέρεθ, Μίλιτς.
Αναπ: Σκαρτσίλας Παπουτσής, Τσάπαλος, Κολόκας, Γκούφας, Σταμογιάννος, Ζουνίνιο.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Λαζαρίδης, Tσερκέζος, Σακελλαρίου, Σελινιωτάκης, Βουρβαχάκης, Ταραλίδης, Λώττας, Πότσι, Βαττής, Μάντζης, Μανιάς.
Αναπ: Γιαγκιόζης, Τσικουδάκης, Σμίλτος, Τσοντάκης, Βλάχος, Παντελάκης, Ευθυμιάδης.
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας) Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Γεωργακόπουλος (Πειραιά) Τέταρτος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)