3
16:53

Τα... βρήκε σκούρα, αλλά ο Άρης κέρδισε 2-3 τον Εθνικό Γαζώρου.

16:53

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:48

90+1': Σουτ του Τάτου, μπλοκάρει ο Μπαχταρλίεφ.

16:47

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:46

90': Ο Τσουμάνης στη θέση του Καπνίδη, που αποθεώνεται. Ολοκλήρωσε τις κινήσεις από τον πάγκο και ο Αναστόπουλος.

16:45

89': Ο Μουτίδης στη θέση του Κρυστάλη. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Αλεξίδου.

16:45

89': Κίτρινη ο Αγγελίδης.

16:43

Ο Πόι βρήκε τον Καπνίδη μέσα στην περιοχή και αυτός τελειώνει σωστά τη φάση κάνοντας το 2-3. Δεύτερο γκολ για τον Έλληνα επιθετικό.

16:43

86': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:41

85': Ο Πολυζωίδης στη θέση του Κατσαρού. Δεύτερη αλλαγή για τον Αλεξίου.

16:41

84': Κίτρινη ο Καζναφέρης.

16:37

80': Κόρνερ για τον Άρη. Σέντρα του Ντούνη μετά από εναλλαγή με τον Πόι, φεύγει άουτ.

16:36

79': Κόρνερ για τον Άρη, αναξιοποίητο κι αυτό.

16:35

78': Ο Κυβελίδης στη θέση του Καλογέρη. Δεύτερη αλλαγή από τον Αναστόπουλο.

16:35

77': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Πόι, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:33

75': Πιέζει ο Άρης, ψάχνει την ανατροπή στην ανατροπή.

16:30

72': Σουτ του Ραούλ Μπράβο, στην αγκαλιά του Μπαχταρλίεφ.

16:29

71': Κίτρινη ο Κατσαρός.

16:28

70': Κίτρινη ο Τάτος.

16:27

69': ΔΟΚΑΡΙ ο Άρης. Ο Τάτος έδωσε στον Ρόβα, αλλά η προσπάθειά του σταμάτησε στο δοκάρι. Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη.

16:27

Άμεση απάντηση για τους κίτρινους, με τον Τάτο να ισοφαρίζει σε 2-2 μετά από ασίστ του Ντούνη.

16:26

68': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:25

Ο Κρυστάλης βγαίνει φάτσα με τον Τζινάρ, τον πλασάρει ψύχραιμα και εύστοχα, 2-1 με ανατροπή οι γηπεδούχοι.

16:24

66': ΓΚΟΛ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ.

16:21

63': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Τάτος, άουτ η κεφαλιά του Καπνίδη.

16:18

60': Ο Πόι στη θέση του Ν' Λουντούλου. Πρώτη αλλαγή από τον Αναστόπουλο.

16:16

58': Πάλι ο Τάτος, κεφαλιά του Μελισσά άουτ.

16:15

57': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Τάτος στο πρώτο δοκάρι, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί.

16:14

56': Κίτρινη ο Ντούνης.

16:14

Γρήγορη αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, ο Κατσαρός σεντράρει από δεξιά και ο Θυμιάτης ισοφαρίζει από κοντά.

16:13

55': ΓΚΟΛ ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ.

16:12

53': Ευκαιρία ο Άρης. Ο Τάτος σουτάρει υπό καλές προϋποθέσεις, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:11

52': Ο Ντούνης κάνει τη σέντρα σουτ από δεξιά, δεν προλαβαίνει να μπει στη φάση ο Καπνίδης, φεύγει άουτ η μπάλα.

16:09

50': Ο Παπίτσας στη θέση του Σαϊνατούδη. Πρώτη αλλαγή για τον Αλεξίου.

16:08

49': Ατομική ενέργεια του Καπνίδη, που σουτάρει λίγο μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος. Χωρίς αλλαγές Αλεξίου και Αναστόπουλος.

16:03

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

15:49

45': Τέλος του ημιχρόνου.

15:47

43': Επικίνδυνο γύρισμα του Ντούνη, διώχνει ο Κασμερίδης.

15:45

41': Στα δίχτυα κατέληξε η προσπάθεια του Ντούνη, αλλά το γκολ ακυρώθηκε ως οφσάιντ του επιθετικου του Άρη.

15:41

37': Εκτελεί ο Ντούνης, η μπάλα φτάνει στον Τάτο, που σουτάρει άουτ.

15:40

36': Ευκαιρία ο Άρης. Ωραίο σουτ του Ντούνη, αποκρούει σε κόρνερ ο Μπαχταρλίεφ.

15:38

34': Πάλι ο Τάτος, διώχνουν οι αμυντικοί και στη συνέχεια ο Ραούλ Μπράβο κάνει ένα άστοχο σουτ, άουτ.

15:37

33': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Τάτος, κεφαλιά ο Καπνίδης, αποκρούει ο Μπαχταρλίεφ και νέο κόρνερ για τους κίτρινους.

15:36

32': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.