Η Λαμία ξαναβρίσκει τον δρόμο για τη νίκη και μάλιστα με ανατροπή.

19:51

Λήξη του ματς! 2-1.

19:49

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Ζουλιώτη για καθυστέρηση.

19:47

19:46

Μετά το δεύτερο γκολ που δέχθηκε, η Καλλιθέα έχει χάσει τη συγκέντρωσή της, με τη Λαμία να κρατά άνετα το αποτέλεσμα.

19:42

85': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Κοντέων στη θέση του Καραγιάννη.

19:40

84': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Προκς στη θέση του Μπέλη.

19:35

78': Πλασέ του Μασένα από τα αριστερά μέσα από την περιοχή, μαζεύει με διπλή προσπάθεια ο Ρίζος.

19:33

77': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κατσικογιάννης στη θέση του Τεγούση.

19:33

76': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:31

74': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νατσιόπουλος στη θέση του Καραλή.

19:29

Ο Καραγιάννης βγάζει την μπαλιά στον Πίντο, που από το ημικύκλιο της περιοχής πιάνει το σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:29

73': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:23

67': Κίτρινη κάρτα στον Ρίζο.

19:22

66': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μασένα στη θέση του Αρναρέλλη.

19:21

64': Κόρνερ για τη Λαμία. Κακή εκτέλεση από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

19:20

63': Κεφαλιά του Λουκάνοβιτς από αριστερά μέσα στην περιοχή, καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:19

62': Εκτελείται από τα αριστερά, μαζεύει ο Κατσούλης.

19:18

62': Ξανά κόρνερ από τα αριστερά και νέο κόρνερ!

19:18

61': Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

19:18

61': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Καραγιάννης κάνει την κεφαλιά και κερδίζει νέο κόρνερ.

19:15

58': Κεφαλιά του Καραγιάννη μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

19:12

56': Κίτρινη κάρτα στον Τσώνη.

19:11

55': Ο Σιλιγαρδάκης κάνει το σουτ, μαζεύει ο Κατσούλης.

19:10

Ωραία μπαλιά από τον Τζόκιτς από αριστερά, ο Καραγιάννης είναι αμαρκάριστος στην περιοχή και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

19:10

53': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:08

52': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τζόκιτς στη θέση του Ενγκουέμ.

19:07

50': Ο Κοτσώνης στέλνει την μπάλα στα δίχτυα μέσα από την περιοχή έπειτα από εκτέλεση φάουλ, αλλά το γκολ του δεν μετρά σωστά ως οφσάιντ.

19:04

Η μπάλα κοντράρει έπειτα από προσπάθεια του Φράγκου και φτάνει στον Λουκάνοβιτς που δεν δυσκολεύεται να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

19:04

48': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!