0
17:24

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

17:23

Σε ένα πολύ μέτριο ποιοτικά ματς, η Παναχαϊκή πήρε τελικά αυτό που ήθελε χάρη στην εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Πέδρο.

17:23

Λήξη του ματς! 1-0.

17:23

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Αθανασόπουλο για καθυστέρηση.

17:22

90'+4: Ωραίο γυριστό σουτ του Μωυσιάδη μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

17:22

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο.

17:21

90'+2: Κεφαλιά του Παβίσεβιτς μέσα από την περιοχή, μαζεύει ο Αθανασόπουλος.

17:19

17:18

89': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Καρβουνιάρης στη θέση του Στεργίδη.

17:16

Μικρή διακοπή, καθώς ο Κάργας είναι πεσμένος στην περιοχή. Περνά εκτός.

17:15

87': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:12

Ο Πέδρο αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

17:12

84': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

17:12

Διαμαρτύρονται για χέρι οι παίκτες του Αχαρναϊκού και υπάρχει κοκορομαχία που έφερε και τις κίτρινες κάρτες.

17:11

83': Κίτρινη κάρτα στον Στεργίδη.

17:11

83': Κίτρινη κάρτα στον Ματσούκα.

17:10

82': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Παναχαϊκή. Ο Στεργίδης μπαίνει στην περιοχή και ο Κωστόπουλος βάζει τα χέρια του και τον βγάζει εκτός πορείας.

17:07

79': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μητρόπουλος αντί του Πινδώνη.

17:06

78': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος στη θέση του Ομπράντοβιτς αφού... δεν βρέθηκε φανέλα!

17:06

78': Κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη.

17:05

77': Δυνατό σουτ του Πέδρο απότο ημικύκλιο της περιοχής, πολύ άουτ.

17:04

Ο Ομπράντοβιτς έχει ματώσει και χρειάζεται να αλλάξει φανέλα για να ξαναμπει στο γήπεδο, αλλά... δεν υπάρχει προς το παρόν δεύτερη φανέλα! Συνεχίζει με δέκα προς το παρόν ο Αχαρναϊκός.

17:01

Μικρή διακοπή, καθώς ο Ομπράντοβιτς έχει τραυματιστεί και μπαίνει το φορείο. Περνά προσωρινά εκτός γηπέδου.

16:56

68': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ταμπάκης στη θέση του Σωτηράκου.

16:51

63': Κίτρινη κάρτα στον Εμέκα.

16:47

59': Αντεπίθεση για τον Αχαρναϊκό, ο Ιωαννίδης κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, κακό, άουτ.