1
16:58

Από τη Ριζούπολη, καλό σας βράδυ!

16:53

Χάλασε την εικόνα του από το 70' και μετά ο Απόλλων, που πιέστηκε από τον Πανελευσινιακό, ωστόσο κατάφερε να πετύχει και τρίτο γκολ στην κόντρα με την εκπνοή.

16:50

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό σκορ Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός 3-1.

16:50

Ο Μπαντίκος εκτελεί φάουλ λίγο πριν από το ημικύκλιο, θέλοντας να γεμίσει στα καρέ του Απόλλωνα, η μπάλα φτάνει στον Βάντερσον, που ξεκινά κούρσα κάτω από το κέντρο και δεξιά, ταχύτατα μπαίνει στην περιοχή και από θέση τετ α τετ τη στέλνει αρχικά στο αριστερό δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα, για να διαμορφώσει το 3-1.

16:50

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:48

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις.

16:45

88': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Βάντερσον. Εκτελείται πλασαριστά, εύκολη "λεία" για τους αμυντικούς του Πανελευσινιακού.

16:44

87': Σουτ Συμελίδη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

16:43

86': Καλοτραβηγμένο σουτ Λίτσου από θέση έξω αριστερά, θα μπλοκάρει ο Ταΐρης.

16:42

85': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Βάντερσον. Διώχνουν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

16:39

82': Κίτρινη κάρτα στον Συμελίδη.

16:38

81': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Αρναούτογλου αντί του Πάνου.

16:36

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ! Σέντρα Πλαβούκου από τα δεξιά, ο Μπλάνκο από το ύψος της μικρής περιοχής θα σημαδέψει το οριζόντιο δοκάρι του Ταΐρη.

16:35

78': Μακρινό συρτό σουτ Παρπέξ, χωρίς δύναμη, στην αγκαλιά του Μπαντίκου.

16:32

75': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Λίτσο.

16:30

73': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Συμελίδης αντί του Φαρινόλα, ο οποίος αποχωρώντας κουτσαίνει.

16:29

72': Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, κεφαλιά Κρητικού από το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα πάνω από την εστία του Μπαντίκου.

16:24

Φάουλ από τα αριστερά με τον Μποτωνάκη, τυφλό διώξιμο από τους αμυντικούς του Απόλλωνα και από το δεύτερο δοκάρι με κοντινό πλασέ ο Λίτσος γράφει το 2-1.

16:24

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:23

66': Σουτ Μποτωνάκη από τα δεξιά, κανένα πρόβλημα για τον Ταΐρη.

16:20

63': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Κορνελάτος αντί του Κασνέτση.

16:19

Ο Κονέ έβγαλε για τον Κρητικό, εκείνος άνοιξε αριστερά για τον Αλμπάνη, που από το ύψος του πέναλτι με ψύχραιμο πλασέ έκανε το 2-0 για τους γηπεδούχους.

16:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:18

61': Σέντρα Φαρινόλα από τα δεξιά, επιχειρεί το γυριστό σουτ ο Παρπέξ από το ύψος του πέναλτι, δεν έχει δύναμη, μπλοκάρει εύκολα ο Μπαντίκος.

16:15

58': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Μποτωνάκης αντί του Ταμπάκη.

16:15

58': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρητικός αντί του Τζιώρα.

16:14

57': Σουτ Παρπέξ από το ημικύκλιο, η μπάλα άουτ.

16:10

53': Μακρινό σουτ Κονέ, διώχνουν σε κόρνερ οι φιλοξενούμενοι. Εκτελεί ο Βάντερσον, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

52': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Παρπέξ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:07

Την εμφάνισή τους έκαναν στην κερκίδα των φιλοξενούμενων περίπου 20 οργανωμένοι οπαδοί του Πανελευσινιακού, που τραγουδούν διαρκώς.

16:02

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:56

Λίγος κόσμος και σήμερα στις εξέδρες της Ριζούπολης, αφού οι φίλαθλοι υπολογίζεται ότι δεν ξεπερνούν τους 500, ανάμεσά τους στο πέταλο και περίπου 30 από τους φιλοξενούμενους.