1
19:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:54

Αν και με 10 παίκτες στο τελευταίο ημίωρο, η ΑΕΛ νίκησε δίκαια με 2-1 τον Αγροτικό Αστέρα και με 20 βαθμούς εδραιώνεται στην κορυφή της Β' Εθνικής.

19:54

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης.

19:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:50

90': Κίτρινη κάρτα για τον Ναγιάρ.

19:49

89': Σουτ του Αναστασόπουλου, μπλόκαρε ο Γιακουμής.

19:49

89': Ψάχνει τρίτο γκολ η ΑΕΛ, παρά το αριθμητικό της μειονέκτημα.

19:48

88': Σουτ από τον Ναγιάρ, έφυγε ψηλά άουτ η μπάλα.

19:47

87': Ο Μασούρας έκανε επικίνδυνο γύρισμα στη μεγάλη περιοχή, ο Κουτσιανικούλης δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας.

19:46

86': Κλείνουν και οι αλλαγές της ΑΕΛ, Μασούρας αντί Πάτο.

19:45

85': Δεν απειλεί η ομάδα του Ευόσμου, παρά το αριθμητικό της πλεονέκτημα.

19:40

80': Ο Παλάσκας αντί του Καπία, έκλεισαν οι αλλαγές του Αγροτικού Αστέρα.

19:36

76': Ο Θεοδωρίδης αντί του Γιάντση, δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα.

19:34

Ο Μπουντόπουλος αποβλήθηκε εντέλει για φάουλ που έκανε και στη συνέχεια για διαμαρτυρία στον διαιτητή Σέζο.

19:33

73': Νέα αλλαγή για τους γηπεδούχους, Κουτσιανικούλης αντί Ροβίθη.

19:28

68': Τώρα η πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ, ο Καπός αντί του Μαρουκάκη στον αγώνα.

19:21

Με 10 παίκτες μένει η ΑΕΛ, άγνωστο γιατί αποβλήθηκε ο Μπουντόπουλος.

19:20

60': Ο Μπουντόπουλος αποβάλλεται με δύο μαζεμένες κίτρινες κάρτες πριν τελικά αντικατασταθεί!

19:19

59': Πρώτη αλλαγή ετοιμάζει και η ΑΕΛ, ο Λαμπρόπουλος θα μπει στο ματς αντί του Μπουντόπουλου.

19:17

57': Οικονόμου αντί Μακρυδημήτρη, πρώτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα.

19:13

Ο Μαρουκάκης ακολούθησε τη φάση μετά από ασταθή απόκρουση του Γιακουμή σε σουτ του Μπουντόπουλου και με προβολή δίνει ξανά προβάδισμα στους Θεσσαλούς.

19:12

53': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ.

19:08

48': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη.

19:07

Αυτογκόλ από τον Κομεσίδη, που έβαλε την κόντρα μετά από σέντρα του Γέσιτς εκτός περιοχής και ο Ξενοδόχοφ δεν μπόρεσε να αντιδράσει.

19:07

47': ΓΚΟΛ για τον Αγροτικό Αστέρα.

19:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:51

Ένταση στη φυσούνα, αψιμαχίες και... γαλλικά μεταξύ των στελεχών των δύο ομάδων, εντέλει τα πνεύματα ηρεμούν.

18:50

Πάνε στα αποδυτήρια οι «βυσσινί» με προβάδισμα χάρη στο γκολ του Ροβίθη στο 8'.

18:49

45'+2: Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

18:48

45'+1: Σουτ του Μπουντόπουλου, πέρασε άουτ.

18:47

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:42

40': Ο Γέσιτς βρήκε αφύλακτο τον Γιάντση στο ύψος του πέναλτι, το πλασέ του οποίου έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Σπουδαία ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους.

18:35

33': Ο Μονιάκης εκτέλεσε φάουλ από αριστερά, ουδείς παίκτης των γηπεδούχων μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας, ο Γιακουμής μπλόκαρε.

18:34

32': Κίτρινη κάρτα στον Γιάντση.

18:33

31': Δυνατό σουτ του Μπουντόπουλου, δεν αντέδρασε καλά ο Γιακουμής, αλλά ο επερχόμενος Μαρουκάκης ήταν σε θέση οφσάιντ.