Καλό βράδυ από το a-sports.gr

22:24

Αρνητικό ντεμπούτο για τον Σκίμπε, με την Εθνική να παρουσιάζει άσχημη εικόνα στην επανάληψη

22:23

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης

22:22

90+2: Σνελ αντί Μπενσί για τους γηπεδούχους

22:21

Ο Μπενσί αναστάτωσε την ελληνική άμυνα από δεξιά, έκανε τη συρτή σέντρα και με προβολή ο Γιόακιμ βρήκε δίχτυα αφού πέρασε την μπάλα κάτω από τα πόδια του Καπίνο

22:20

90'+1: ΓΚΟΛ για το Λουξεμβούργο

22:15

86': Ευκαιρία για τους γηπεδούχους με το σουτ του Τιλ να φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Καπίνο

22:14

85': Ακόμη μία αλλαγή για το Λουξεμβούργο, ο Χολτέρ αντί του Μουτς

22:10

81' Κόρνερ του Τζαβέλλα, κεφαλιά του Μόρα και ο Ζουμπέρ απέκρουσε εύκολα

22:08

79': Δεν δείχνει καλό πρόσωπο στην επανάληψη η «γαλανόλευκη»

22:07

78': Τρίτη αλλαγή για την Εθνική, Μόρας αντί Σιόβα

22:05

76': Τιλ αντί Γκέρσον για το Λουξεμβούργο

21:58

69': Ο Αραβίδης αντικαθιστά τον Χολέμπας στη δεύτερη αλλαγή της Εθνικής

21:56

67': Νέα αλλαγή για τους γηπεδούχους, Παγιάλ αντί Φίλιπς

21:53

63' Αλλαγή για το Λουξεμβούργο, Ντα Μότα αντί Μάρτινς

21:52

62': Απειλεί για τους γηπεδούχους ο Μπενσί με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή που πέρασε άουτ

21:51

61': Κίτρινη κάρτα στον Σάμαρη

21:48

58': Ωραίο δυνατό πλασέ του Σάμαρη λίγο έξω από την περιοχή, έδιωξε δύσκολα ο Ζουμπέρ

21:45

55': Σημαντική ευκαιρία για το Λουξεμβούργο, ο Γιόακιμ αστόχησε με πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής μετά από πάσα του Μπενσί από δεξιά

21:42

52': Το 4-4-2 του πρώτου ημιχρόνου έχει γίνει 4-2-3-1 από τον Σκίμπε, με τον Ταχτσίδη μπροστά από Τζιόλη και Σάμαρη και τους Καρέλη-Χολέμπας στις πτέρυγες. Μόνος στην κορυφή της επίθεσης ο Μήτρογλου

21:35

46': Πρώτη αλλαγή για την Εθνική, ο Τζιόλης αντί του Πέλκα

21:34

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου