21:23

21:22

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-1 για τον Παναιτωλικό.

21:21

90'+3: Ο Μαρκόσκι σπάει στον Πάουλο, εκείνος κάνει διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω.

21:19

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Ο Τσάβες βγάζει μαγική πάσα, ο Ηλιάδης προλαβαίνει τον Κυριακίδη και με διαγώνιο πλασέ σκοράρει.

21:18

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

21:15

87': Στη θέση του Παπουτσογιαννόπουλου ο Κωνσταντινόπουλος για τον Παναιτωλικό.

21:14

86': Ο Ίλιτς βγάζει σέντρα, ο Τσάβες παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης κάνει άλλη μία εξαιρετική επέμβαση.

21:11

84': Κίτρινη στον Μιχαήλ.

21:11

83': Ο Τσάβες με τακουνάκι βγάζει μόνο του τον Ηλιάδη, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

21:08

Λευκή πετσέτα φαίνεται να πετούν οι φιλοξενούμενοι.

21:04

76': Ηλιάδης αντι Ακόστα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:04

76': Κόρσιενς αντί Κάπελ για τον Παναιτωλικό.

21:02

74': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, φάουλ κερδίζει ο Κυριακίδης.

20:59

71': Ρουμπουλάκου αντί Ρουσκουσέδα για τον Παναιτωλικό.

20:58

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ναδάλες βγάζει τη σέντρα, ο Ίλιτς από τη μικρή περιοχή πιάνει κεφαλιά και ο Κυριακίδης κάνει εντυπωσιακή επέμβαση.

20:54

Παρατηρήσεις στον Ίλιτς γιατί δεν έπαιξε με τον Λίλα.

20:52

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά είναι ακίνδυνος προς το παρόν.

20:49

61': Λίλα αντί Καρανίκα για τον ΠΑΣ.

20:48

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Παπάζογλου.

20:48

60': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Κάπελ διώχνει μακριά.

20:44

Πολύ ωραία αντεπίθεση για τον Παναιτωλικό, ο Ρουσκουσέδα δίνει τον Μαρκόφσκι κι εκείνος από τα όρια της περιοχής με έναν κεραυνό νικάει τον Βελλίδη.

20:44

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:42

54': Μανιάς αντί Τσουκαλά για τον ΠΑΣ.

20:42

54': Ο Κάπελ κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:39

Προσπαθεί να αντιδράσει ο ΠΑΣ, πατάει καλύτερα, αλλά δεν έχουν σιγουριά στις μεταβιβάσεις τους οι Γιαννιώτες.

20:35

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουσέδα εκτελεί κόρνερ, ο Μάκος παίρνει την κεφαλιά, ο Μαρκόφσκι μπαίνει στη φάση και ο Ναδάλες διώχνει στη γραμμή.

20:34

47': Ο Μαρκόφσκι δοκιμάζει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει λίγο έξω.

20:33

20:31

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

20:17

20:16

45'+1: Απευθείας εκτελεί φάουλ ο Πάουλο, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

20:16

20:15

45': Κίτρινη στον Καρανίκα.

20:13

Ο Ουάρντα βγάζει σέντρα από αριστερά, η κεφαλιά του Τσουκαλά πηγαίνει προς τα πίσω και κρεμάει τον Βελλίδη.

20:13

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:11

Ο Παναιτωλικός έχει πλέον τα ηνία του αγώνα.

20:07

37': Κίτρινη στον Κέβιν.

20:05

35': Ωραία συνεργασία του Μαρκόφσκι με τον Κάπελ, αλλά το τελείωμα του Πάουλο δεν είναι καλό.

20:03

Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι για μαρκάρισμα του Σκόνδρα στον Μαρκόφσκι.

19:59

30': Ο Τσάβες βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Γιάκος κάνει πλασέ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:58

29': Ο Ουάρντα κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

19:56

27': Ο Μύγας δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και ο Βελλίδης παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:54

24': Αδύναμο σουτ από τον Ρουσκουσέδα, άουτ φεύγει η μπάλα.

19:52

22': Κίτρινη στον Ναδάλες.

19:51

22': Προσωπική ενέργεια από τον Ρουσκουσέδα, βρίσκει χώρο, δοκιμάζει το πόδι του και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

19:50

Στο έδαφος ο Παπουτσογιαννόπουλος, προσωρινή διακοπή.

19:49

19': Ο Μαρκόφσκι κάνει μακρινό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:48

Ισορρόπησε στο ματς ο Παναιτωλικός μετά τα πρώτα λεπτά στα οποία ήταν πολύ κακός.

19:44

15': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουσέδα το εκτελεί και ο Μαρκόφσκι κάνει επιθετικό φάουλ.

19:42

13': Αδύναμο σουτ από μέσα αριστερά κάνει ο Ουάρντα, εύκολα μπλοκάρει ο Βελλίδης.

19:41

11': Ο Ρουσκουσέδα κάνει τη σέντρα, ο Μαρκόφσκι δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

19:39

Έχει μπει πολύ δυνατά ο ΠΑΣ, δείχνει μεγάλο πρόβλημα στο πώς να αμυνθεί στις στημένες φάσεις ο Παναιτωλικός.

19:36

7': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ, ο Μιχαήλ πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Κυριακίδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

19:35

5': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Παπουτσογιαννόπουλου.

19:33

3': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ προς το δεύτερο δοκάρι, ο Σκόνδρας παίρνει την κεφαλιά από κοντά και αστοχεί.

19:30

19:28

19:25

Με αυτό το ματς πέφτει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

19:22

Δεύτερη νίκη στη σειρά ψάχνουν οι Γιαννιώτες που προέρχονται από το 2-0 επί του Πανθρακικού.

19:18

Τέλος στις συνεχόμενες ήττες θέλει να βάλει ο Παναιτωλικός που δεν έχει νίκη από τις 19 Σεπτεμβρίου.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Μύγας, Παπάζογλου, Μάκος, Κέβιν, Παπουτσογιαννόπουλος, Πάουλο, Ουάρντα, Κάπελ, Ρουσκουσέδα, Μαρκόφσκι.
Αναπ: Στεφανάκος, Κόρσιενς, Ρομέρο, Ρουμπουλάκου, Κωνσταντινόπουλος, Βασιλείου, Χαντάκιας
Βελλίδης, Καρανίκας, Σκόνδρας, Μιχαήλ, Ναδάλες, Τσουκαλάς, Κοζορώνης, Ακόστα, Τσάβες, Γιάκος, Ίλιτς.
Αναπ: Περιστερίδης, Λίλα, Γαρουφαλιάς, Σαπαλίδης, Ηλιάδης, Μανιάς, Φερφελής
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Παρασίου (Ημαθίας) 4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)