2
-
1
19:52

90+4': Τέλος του αγώνα.

19:51

90+4': Κίτρινη ο Χιντζίδης.

19:50

90+3': Κίτρινη στον Σκοπελίτη.

19:48

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:47

89': Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Αρβανίτης.

19:46

88': Ο Πέρεθ στη θέση του Φωτιά για τον Παναιγιάλειο.

19:44

86': Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Διαμαντόπουλος.

19:42

Ο Νικολιάς σέντραρε από δεξιά, ο Τσιλιγκίρης στόπαρε ωραίο με το στήθος και με σουτ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι έστειλε την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Πίτκα.

19:42

84': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ.

19:40

82': Επικίνδυνη βαθιά μπαλιά για τον Πέριτς, βγαίνει και καθαρίζει ο Στρατηλάτης.

19:37

79': Κίτρινη ο Νικολιάς.

19:36

78': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Εκτελεί ο Χιντζίδης, διώχνει με γροθιές ο Πίτκας.

19:35

77': Κίτρινη για τον Ομάρ και τον Τσιλιγκίρη για κοκορομαχία.

19:34

75': Ένταση μεταξύ των παικτών στον αγωνιστικό χώρο.

19:33

74': Ο Σταμογιάννος στη θέση του Ζουνίνιο.

19:33

74': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τους γηπεδούχους.

19:32

74': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου. Πλασάρει από θέση τετ α τετ ο Γουόρντεν, αποκρούει σε κόρνερ ο Πίτκας.

19:31

Ο Διαμαντόπουλος σημαδεύει την αριστερή γωνία, ο Πίτκας πέφτει από την άλλη και έτσι οι γηπεδούχοι ισοφαρίζουν.

19:31

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

19:29

71': Κόκκινη στον Ιωάννου, που ανέτρεψε τον Γουόρντεν. Ήταν σε προφανή θέση για γκολ ο φορ των γηπεδούχων.

19:28

71': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό Βόλου!

19:27

69': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Χιντζίδης το εκτελεί και νέο κόρνερ και στη συνέχεια τρίτο σερί. Τελικά εκείνος που απομάκρυνε ήταν ο Πέριτς.

19:26

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Πέριτς.

19:25

67': Ο Μίλιτς κάνει αδύναμο πλασέ εκτός περιοχής, εύκολα πέφτει και μπλοκάρει ο Στρατηλάτης.

19:24

67': Τσιλιγκίρης αντί του Ζέρη για τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:21

Στο 58% η κατοχή μπάλας για τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:17

59': Ο Σκοπελίδης δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Πίτκα.

19:14

Δεν έχει ρυθμό το ματς και αυτό βολεύει τον Παναιγιάλειο από τη στιγμή που προηγείται.

19:10

52': Σκοπελίτης αντί Καραμανλή για τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:08

51': Βγαίνει γρήγορα ο Πίτκας και προλαβαίνει τον Μοράν.

19:06

49': Κίτρινη στον Φωτιά.

19:03

46': Νάστος αντί Πολύζου για τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:03

19:01

18:47

18:45

44': Κίτρινη στον Πέριτς.

18:44

Ο Πέριτς μπαίνει στην περιοχή, χορεύει τον Αρβανίτη, στη συνέχεια ο Καραμανλής πάει να διώξει την μπάλα, εκείνη κοντράρει στον Πέριτς και καταλήγει στα δίχτυα.

18:43

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

18:41

41': Κίτρινη στον Σπίνουλα.

18:39

39': Ο Ομάρ δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχή και αστοχεί.

18:36

Στο 52% η κατοχή μπάλας για τους Βολιώτες.

18:32

32': Ο Πέριτς σκοράρει με γυριστό, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ. Απίστευτη απόφαση, από αντίπαλο έχει πάει η μπάλα σ' εκείνον. Έπρεπε να μετρήσει.

18:32

32': Κίτρινη στον Ζέρη.

18:29

29': Ο Γουόρντεν δοκιμάζει το πόδι του από πλάγια εντός περιοχής και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

18:27

27': Ο Ομάρ βγάζει πάσα στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού Βόλου για τον Πέριτς, βγαίνει έγκαιρα ο Στρατηλάτης και καθαρίζει προσωρινά.

18:23

23': Ο Γουόρντεν βγάζει μόνο του τον Διαμαντόπουλο, αλλά σωστά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο τελευταίος.

18:22

Αρκετά τα λάθη στις τελικές επιλογές των δύο ομάδων.

18:18

18': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου, ο Μοράν το εκτελεί και η μπάλα περνάει απ' όλους.

18:16

16': Ο Μοράν δοκιμάζει το πόδι του από απόσταση και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:14

14': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Παναιγιάλειος. Ο Ζουνίνιο, όμως, το εκτελεί στο τείχος.

18:12

12': Ο Πέριτς το εκτελεί, ο Στρατηλάτης πέφτει στη δεξιά του γωνιά και αποκρούει!

18:11

11': Πέναλτι για τον Παναιγιάλειο! Ο Πέριτς κάνει την προσπάθεια από μέσα αριστερά, το χέρι του Αρβανίτη είναι απλωμένο, η μπάλα βρίσκει κι έτσι καταλογίζεται η παρέμβαση.

18:07

7': Κίτρινη στον Διαμαντόπουλο.

18:04

Ψάχνουν τα πατήματά τους οι δυο ομάδες.

18:01

1': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Χιντζίδης το εκτελεί και κανείς δεν πηγαίνει στην πορεία της μπάλας.

18:01

17:58

17:55

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

17:51

Μόνο μία νίκη έχουν στη σεζόν οι Αιγιώτες που ψάχνουν παντού βαθμούς.

17:48

Επιστροφή στις νίκες ψάχνει ο Ολυμπιακός Βόλου μετά από δύο σερί ήττες.

17:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ολυμπιακού Βόλου με τον Παναιγιάλειο ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Στρατηλάτης, Ζέρης, Χιντζίδης, Αρβανίτης, Καραμανλής, Τσιάρας, Πολύζος, Μοράν, Νικολιάς, Γουόρντεν, Διαμαντόπουλος.
Αναπ: Δασκαλάκης, Νικολόπουλος, Μπουτζίκος, Νάστος, Τσιλιγκίρης, Αλαμάνης, Σκοπελίτης.
Πίτκας, Πέριτς, Γκοτσούλιας, Ιωάννου, Φωτιάς, Ομάρ, Κρισμάρεβιτς, Μίλιτς, Σπίνουλας, Ζουνίνιο, Σκαρτσίλας.
Αναπ: Τσάπαλος, Σανδραβέλης, Γκούφας, Παπουτσής, Ρέλλας, Σταμογιάννος, Πέρεθ
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας) Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Αϊνάλης (Μακεδονίας) 4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)