1
21:26

Μεγάλη νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης, που κέρδισε 0-1 την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ.

21:26

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:24

90+1': Κόρνερ για την ΑΕΚ, καθαρίζει ο Μπαντής.

21:23

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:22

Σκόρερ ο Παπαδόπουλος. Ο Φούντας κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, ο Μπαρόχα αποκρούει, αλλά δεν μπλοκάρει και ο Έλληνας φορ με κοντινή προβολή ανοίγει το σκορ στο ΟΑΚΑ.

21:22

89': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

21:17

85': Ο Φούντας στη θέση του Μάσα. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Βεργέτης.

21:16

84': Ο Κορδέρο στη θέση του Μάνταλου. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Πογιέτ.

21:15

83': Νέα καλή στιγμή για τον Αστέρα, που έχει ανέβει τα τελευταία λεπτά. Σέντρα του Νίκο Φερνάντες, ο Παπαδόπουλος δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή από κοντά.

21:13

81': Καλή στιγμή ο Αστέρας. Ο Νίκος Φερνάντες μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και γυρίζει, το σουτ του Μάσα σταματά στα σώματα.

21:11

79': Κίτρινη ο Μάνταλος.

21:09

77': Σέντρα του Λανθαρότε, άστοχη κεφαλιά από τον Παπαδόπουλο.

21:07

75': Κίτρινη ο Γκάλο.

21:06

74': Ο Παπαδόπουλος σκοράρει με κεφαλιά, αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως φάουλ. Ο Παπαδόπουλος δεν έχει κάνει στον Λαμπρόπουλο, που τον μάρκαρε. Έχει κάνει ο Μπερτόλιο στον Γκάλο που ήταν λίγο πιο πίσω.

21:03

71': Ο Νίκο Φερνάντες δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, σε ετοιμότητα ο Μπαρόχα, μπλοκάρει.

21:02

70': Ο Κρισάντους στη θέση του Αραβίδη. Δεύτερη αλλαγή για τον Ουρουγουανό τεχνικό της Ένωσης.

21:02

70': Ο Μπουονανότε στη θέση του Μπαρμπόσα. Πρώτη αλλαγή για τον Πογιέτ.

21:01

68': Ο Νίκο Φερνάντες στη θέση του Λανθαρότε. Δεύτερη αλλαγη από τον Βεργέτη.

20:56

64': Κίτρινη ο Μπερτόλιο.

20:56

64': Ο Δημούτσος στη θέση του Ιγκλέσιας. Πρώτη αλλαγή ο Βεργέτης.

20:55

63': Άστοχο σουτ του Σιμόες, άουτ.

20:54

62': Ο Αστέρας έχει κυρίως την κατοχή, αλλά η ΑΕΚ βρίσκει χώρους στις αντεπιθέσεις.

20:52

60': Φάουλ-γέμισμα του Μάσα, άουτ η κεφαλιά του Ιγκλέσιας.

20:52

60': Κίτρινη ο Μπαρμπόσα.

20:51

59': Καλή η εκτέλεση του Μάνταλου, αλλά όχι πολύ δυνατή, ο Μπαντής πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει.

20:50

58': Φάουλ για την ΑΕΚ σε πολύ καλό σημείο λίγο πίσω από το ημικύκλιο της περιοχής. Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

20:47

55': Ο Μπαρμπόσα εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, ο Μάνταλος πετάγεται πρώτος, η προβολή του φεύγει άουτ.

20:46

54': Καλό διαγώνιο σουτ του Αραβίδη από δύσκολη γωνία από το όριο της περιοχής, σε κόρνερ ο Μπαντής.