19:11

19:11

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:10

90'+5: Απίστευτη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Γιουσούφ βγάζει τη σέντρα, ο Μαραγκός παίρνει καρφωτή κεφαλιά αμαρκάριστος και ο Βερέμκο πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση. Στη συνέχεια ο Κόλα παίρνει νέα κεφαλιά, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

19:06

Στο έδαφος ο Λόπεθ, προσωρινή διακοπή.

19:06

19:04

Έπεσε ξανά ο ρυθμός λόγω των συνεχόμενων διακοπών.

19:01

86': Όστοϊτς αντί Ναζλίδη για τη Βέροια.

18:59

84': Ντομοβτσίσκι αντί Μίνγκα για τον Λεβαδειακό.

18:57

Στο έδαφος ο Ναζλίδης, προσωρινή διακοπή.

18:54

79': Απίστευτη ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Μαγιέφσκι κάνει το σουτ, ο Βερέμκο δεν μπλοκάρει, από κοντά ο Ναζλίδης πλασάρει και ο τερματοφύλακας του Λεβαδειακού πραγματοποιεί εκπληκτική επέμβαση.

18:54

79': Κίτρινη στον Νικολάου.

18:53

78': Κίτρινη στον Ρομέου.

18:51

76': Ο Γιακουμάκης πιάνει πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα πάει στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

18:51

Ο Φαβάλι εκτελεί κόρνερ, ο Μάντζιος πηδάει ψηλότερα όλων, η μπάλα πηγαίνει στο δοκάρι, χτυπάει στον Ναζλίδη και καταλήγει στα δίχτυα.

18:50

75': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:48

73': Κίτρινη στον Ναζλίδη.

18:45

70': Δοκιμάζει το πόδι του ο Άρτσε αλλά είναι εντελώς άστοχο.

18:45

70': Ρομέου αντί Μαχαίρα για τον Λεβαδειακό.

18:44

69': Κόλα αντί Καϊκούτ για τη Βέροια.

18:43

68': Ο Ναζλίδης δοκιμάζει απευθείας φάουλ και ο Βερέμκο μπλοκάρει εύκολα.

18:42

67': Αντεπίθεση για τη Βέροια, κοντράρει ο Μανωλάς το σουτ του Γιουσούφ.

18:39

64': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Φαβάλι το εκτελεί στο δεύτερο δοκάρι και ο Γιαννούλης απομακρύνει.

18:38

Κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει διαδρόμους ο Λεβαδειακός.

18:34

59': Γιουσούφ αντί Μερεμπασβίλι για τη Βέροια.

18:33

58': Ωραία ενέργεια από τον Γιαννούλη, κόρνερ η Βέροια. Εύκολα απομακρύνει ο Ουόν μετά την εκτέλεσή του.

18:30

Πέφτει εντός περιοχής ο Μάντζιος, υπάρχουν διαμαρτυρίες, αλλά σωστά δεν δίνεται κάτι.

18:28

Έχει μπει πολύ δυναμικά ο Λεβαδειακός.

18:25

50': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:24

49': Παίρνει την κεφαλιά ο Γιακουμάκης, κάνει το σουτ ο Μάντζιος και μπλοκάρει εύκολα ο Λόπεθ.

18:21

47': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Μαχαίρας βγάζει τη σέντρα, ο Γιακουμάκης κάνει την κεφαλιά και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Λόπεθ που στη συνέχεια διώχνει.

18:20

18:18

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:04

18:03

45'+2: Κίτρινη στον Μαγιέφσκι.

18:03

45'+2: Κίτρινη στον Μερεμπασβίλι.

18:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:01

45': Κίτρινη στον Μαλόν.

17:58

43': Ο Φαβάλι εκτελεί κόρνερ, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:57

Στο έδαφος ο Μερεμπασβίλι, προσωρινή διακοπή.

17:54

Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Λεβαδειακός, αλλά είναι πολύ προβληματικός ο τρόπος με τον οποίο αναπτύσσεται.

17:50

Στο 58% η κατοχή για τη Βέροια.

17:46

30': Άστοχο το μακρινό σου του Μαχαίρα.

17:44

Ο Μαχαίρας παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα προς τα πίσω, ο Μερεμπασβίλι βγαίνει μόνος του με τον Βερέμκο και τον νικάει.

17:44

28': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:41

26': Κίτρινη στον Μαχαίρα.

17:38

23': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Μίνγκα, απομακρύνεται η μπάλα.

17:37

22': Κάνει σέντρα από δεξιά ο Φαβάλι, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:35

Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά.

17:31

15': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, ο Φαβάλι το εκτελεί και περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:29

Τρίτη χειρότερη επίθεση του πρωταθλήματος αυτή της Βέροιας με 7 γκολ, τέταρτη χειρότερη ο Λεβαδειακός με 8.

17:26

10': Βγαίνει στην αντεπίθεση η Βέροια, καθυστερεί ο Άρτσε να δώσει την πάσα, μπερδεύεται στη συνέχεια ο Μερεμπασβίλι.

17:25

9': Κίτρινη στον Πούγγουρα.

17:24

8': Ο Μανωλάς στη θέση του Μιλιάζες για τον Λεβαδειακό.

17:22

Ξανά στο έδαφος ο Μιλιάζες, δύσκολα θα συνεχίσει.

17:19

Στο έδαφος ο Μιλιάζες, φαίνεται να πονάει αρκετά. Προέρχεται από τραυματισμό ο Πορτογάλος.

17:16

17:13

17:10

Λιγοστός ο κόσμος για άλλη μία φορά στο γήπεδο.

17:08

Από εντός έδρας ήττα προέρχεται και η Βέροια, αυτή κόντρα στον Ολυμπιακό. Ωστόσο, οι Ημαθιώτες εκτός είναι εξαιρετικοί και αήττητοι έως τώρα.

17:04

Να αντιδράσουν μετά την εντός έδρας ήττα από τον Πανιώνιο καλούνται οι Βοιωτοί.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τη Βέροια ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Βερέμκο, Μαχαίρας, Ουόν, Τριποτσέρης, Μιλιάζες, Στάθης, Νικολάου, Μίνγκας, Γιακουμάκης, Φαβάλι, Μάντζιος
Αναπ: Τσιντώτας, Ντομοβτσίσκι, Μουλόπουλος, Μανωλάς, Ρομέου, Θέος, Ναβάρο
ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Μαλόν, Πούγγουρας, Ετζενγκέλε, Γιαννούλης, Μαραγκός, Άρτσε, Μαγιέφσκι, Μερεμπασβίλι, Καϊκούτ, Ναζλίδης
Αναπ: Καντιοίρης, Μπατιόν, Γιουσούφ, Σιόντης, Μεληκιώτης, Όστοϊτς, Κόλα
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών) Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Κωτούλας (Σερρών) 4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)