0
16:58

Από τη Ριζούπολη καλό σας βράδυ!

16:56

Δίκαιο τρίποντο για τον Απόλλωνα, που επέστρεψε στις νίκες μετά την πρεμιέρα και το 3-2 επί της Ζακύνθου, στο ντεμπούτο του Μπάμπη Τεννέ στον πάγκο.

16:51

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό σκορ Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης 3-0.

16:50

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

16:49

Ο Φαρινόλα άνοιξε στον Τζιώρα, που με πλασέ μέσα από την περιοχή δεν δυσκολεύτηκε να κάνει το 3-0.

16:48

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:47

16:46

90': Κόρνερ για τον Εργοτέλη με τον Κούτρη από τα δεξιά. Απομακρύνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

16:42

Ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα σηκώνεται και το ματς αρχίζει ξανά.

16:41

86': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Ντος Σάντος αντί του Αυγενικού.

16:41

Μικρή διακοπή καθώς έχει χτυπήσει ο Ταΐρης.

16:36

81': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ από τα αριστερά. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:34

78': Καλοτραβηγμένο σουτ Μπουρσέλη, πέντε μέτρα από την περιοχή και αριστερά, πάνω από την εστία του Ταΐρη.

16:31

75': Σουτ Συμελίδη από θέση έξω αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:27

71': Σουτ Κονέ από θέση έξω αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:27

71': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Συμελίδης αντί του Αλμπάνη.

16:26

70': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κούτρης αντί του Μάνου.

16:26

70': Σέντρα Κυριακόπουλου από τα αριστερά, σουτ Μάνου από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

16:21

Εκτέλεση φάουλ από τον Παρπέξ από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι θα σουτάρει μόνος του ο Τζιώρας, προς στιγμήν θα διώξει ο Αθανασίου, στην επαναφορά με νέο σχεδόν εξ επαφής σουτ ο ίδιος θα κάνει το 2-0.

16:21

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:19

63': Μπαλιά του Καλέ από τα αριστερά, ο Μάνος δεν θα μπορέσει να πιάσει το σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής.

16:15

60': Κίτρινη κάρτα στον Γρομητσάρη.

16:15

59': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Παμλίδης αντί του Ίνιατς.

16:13

57': Ο Φατιόν άνοιξε για τον Παρπέξ, σουτ από θέση έξω αριστερά, μαζεύει ο Αθανασίου.

16:10

54': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Τζιώρας αντί του Βάντερσον.

16:02

46': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Παρπέξ. Περνά ανεκμετάλλευτο.