1
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:56

Έστω κι αν δυσκολεύτηκε και δεν εντυπωσίασε, ο Άρης πανηγύρισε άλλη μία νίκη, χάρη στο γκολ της... χρυσής αλλαγής, Ν' Λουντούλου.

16:56

Λήξη του ματς! 0-1.

16:53

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά, με τον Άρη να κρατά χωρίς πρόβλημα το υπέρ του σκορ.

16:47

85': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Ντούνη.

16:38

76': Αλλαγή για την Κοζάνη. Ο Αλμπάνης στη θέση του Πασχάλη.

16:37

75'; Διαμαρτύρεται για πέναλτι η Κοζάνη, με τον διαιτητή, όμως, να θεωρεί ότι ο Ηλίας έκανε θέατρο και να του βγάζει την κίτρινη κάρτα. Υπάρχει μικρή επαφή με τον ν' Λουντούλου, αλλά ο άσος της Κοζάνης μάλλον εκβιάζει την παράβαση με την πτώση του.

16:35

Σέντρα του Τάτου από τα δεξιά, ο Ν' Λουντούλου πηδά πιο ψηλά από τον αντίπαλό του κι ανοίγει με κεφαλιά το σκορ.

16:35

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:34

72': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από ταδεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:32

71': Κόρνερ για την Κοζάνη. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Τραυλός, δεν αποφέρει κάτι.

16:30

69': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Τάτος από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:30

68': Κόρνερ για τον Άρη, εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:27

65': Αλλαγή για την Κοζάνη. Ο Βαρότσης στη θέση του Πετράκου.

16:22

61': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Κυβελίδης και Ν' Λουντούλου στις θέσεις των Καπνίδη και Πόι.

16:21

61': Δοκιμάζει το σουτ έξω απο την περιοχή ο Τάχιας, άουτ η μπάλα.

16:19

59': Αλλαγή για την Κοζάνη. Ο Δ. Παπαδόπουλος στη θέση του Δούμα.

16:16

56': Κίτρινη κάρτα στον Πόι για διαμαρτυρία.

16:14

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη! Ο Πόι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, με την μπάλα να βρίσκει στο δοκάρι και στη συνέχεια να καταλήγει στον Νομικό που ενστικτωδώς έδιωξε.

16:14

53': Κόρνερ για τον Άρη.

16:12

52': Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα για διαμαρτυρία.