3
19:11

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:10

Αποδοκιμασίες στην Τούμπα, με τον ΠΑΟΚ να μην καταφέρνει να «καθαρίσει» το ματς, όπου ο Πανθρακικός ήταν αποτελεσματικός και πήρε σημαντικό αποτέλεσμα.

19:09

Λήξη του ματς! 3-3.

19:07

90'+3: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Σερφά που αποβάλλεται.

19:06

90'+2: Προβολή του Ντιγκινί στο πρώτο δοκάρι, άουτ.

19:04

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Τζιόλη.

19:04

5 λεπτά καθυστερήσεις.

19:03

90': Σουτ του Ντιγκινί, άουτ.

19:01

87': Κίτρινη κάρτα στον Μακ.

19:01

87': Κίτρινη κάρτα στον Πασχαλάκη.

19:01

Ξεφεύγει το ματς, με τους παίκτες του ΠΑΟΚ να κατηγορούν τον Πασχαλάκη ότι κάνει «θέατρο» για να καθυστερήσει.

18:59

85': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης που δείχνει να έχει χτυπήσει.

18:59

85': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κοροβέσης αντί του Σκόνδρα.

18:57

84': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Πέλκας από τα δεξιά, ο Αθανασιάδης πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Παπαγεωργίου διώχνει πάνω στη γραμμή.

18:55

82': Σουτ του Πέλκα, άουτ.

18:53

80': Σουτ του Ντιγκινί στην κόντρα, διώχνει δύσκολα ο Γλύκος, που τα έχει με τους συμπαίκτες του.

18:53

79': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Πέλκας, δεν αποφέρει κάτι.

18:50

Εξαιρετική μπαλιά του Βάλτερ στην περιοχή, ο Μπαϊκαρά έχει κινηθεί στην πλάτη της άμυνας και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:50

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:47

74': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζαβέλλας στη θέση του Κίτσιου.

18:46

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Δεν αποφέρει κάτι.

18:45

72': Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊκαρά για «θέατρο».

18:42

68': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Βάλτερ στη θέση του Χασομέρη.

18:41

68': Ο Μακ βγαίνει τετ α τετ με τον Πασχαλάκη, τον σταματά ο τερματοφύλακας των φιλοξενουμένων.

18:39

66': Κίτρινη κάρτα στον Σερφά.

18:35

Σέντρα του Σκόνδρα από τααριστερά, ο Αθανασιάδης κοντρολάρει υποδειγματικά την μπάλα με το στήθος καικάνει με το δεξί το γυριστό σουτ για το 3-2. Πολύ ωραία ενέργεια παίκτη του ΠΑΟΚ στην πρώτη του προσπάθεια το ματς.

18:35

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:32

59': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Σέτι στη θέση του Λαδάκη.

18:32

59': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα δεξιά, διώχνει ο Πέλκας.

18:29

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Πέλκας από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:28

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Πέλκας από τα αριστερά, διαμαρτύρονται δίκαια για χέρι του Παπαγεωργίου οι παίκτες του ΠΑΟΚ, δεν δίνεται κάτι.

18:28

54': Κίτρινη κάρτα στον Χασομέρη.

18:27

53': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Δυνατό σουτ από μακριά, διώχνει ο Πασχαλάκης, ο Μακ από κοντά κάνει το σουτ, αλλά κοντράρει πάλι η μπάλα.

18:20

Βαθιά μπαλιά του Χαρίση, ο Ροντρίγκες τρέχει και προλαβαίνει την μπάλα που έχει κοντράρει και κάπου και τη στέλνει στα δίχτυα για το 2-2.

18:20

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:19

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:18

46': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χαβίτο στη θέση του Ροτζέριο.

18:18

46':Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης στη θέση του Ζάιρο.