2
19:11

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:10

Η Καλλονή δικαιούταν έστω τον βαθμό βάσει της εικόνας του αγώνα, αλλά και οι δύο ομάδες έχουν παράπονα από τον Αρετόπουλο. Οι γηπεδούχοι για το πρώτο γκολ και το οφσάιντ του Καπετάνου και οι φιλοξενούμενοι για το πέναλτι στην εκπνοή.

19:09

Τέλος στο ματς! 2-2.

19:08

Αναλαμβάνει την εκτέλεση ο Μανούσος και δεν αστοχεί, σώζοντας τον βαθμό της ισοπαλίας.

19:07

90'+4: ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

19:06

90'+3: ΠΕΝΑΛΤΙ για την Καλλονή! Ο Μπαργκάν πάει να κάνει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Μπέρτος γυρίζει και μαζεύει το χέρι του, αλλά η μπάλα βρίσκει σε αυτό, με τον Αρετόπουλο να μην το θεωρεί ακούσιο.

19:05

90'+2: Κεφαλιά του Μπουρούς, πάνω από τα δοκάρια του Τσέναμο.

19:04

19:03

89': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Μπουρούς στη θέση του Γιορέντε.

19:02

89': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελείται από τα δεξιά, μαζεύει εύκολα ο Τσέναμο.

19:01

Δεν πιστεύουν την ατυχία τους οι παίκτες της Καλλονής που βρίσκονται ξανά πίσω στο σκορ κόντρα στη ροή του αγώνα.

18:58

Λάθος από τον Καπετάνο, αλλά η μπάλα κοντράρει και φτάνει στον Ερέα που μέσα από την περιοχή κάνει το σουτ, με την μπάλα να βρίσκει στο δεξί δοκάρι του Δαύκου και να καταλήγει στα δίχτυα.

18:58

85': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:57

84': Κίτρινη κάρτα στον Σάμπα.

18:55

81': Κίτρινη κάρτα στον Φλίσκα.

18:51

78': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί από τα αριστερά ο Μπέρτος, δεν αποφέρει κάτι.

18:51

77': Κεφαλιά του Μανούσου μέσα από την περιοχή, άουτ.

18:49

75': Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη.

18:47

Απόλυτη κυρίαρχος στο β' ημίχρονο η Καλλονή, έχει απειλήσει κυρίως με στημένες μπάλες, αλλά δεν έρχεται το δεύτερο γκολ.

18:45

72': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Νιέτο στη θέση του Ντιμιτρόφ.

18:41

67': Επιχειρεί το σουτ με το δεξί ο Σάμπα από το ύψος του ημικυκλίου, άουτ.

18:39

65': Κίτρινη κάρτα στον Μπαξεβανίδη.

18:36

63': Κόρνερ για την Καλλονή. Το εκτελεί ο Μπαργκάν από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

18:34

61': Κόρνερ για την Καλλονή. Μεγάλη ευκαιρία! Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Ούκα πιάνει με τον... ώμο το σουτ, αλλά ο Μπαξεβανίδης διώχνει πάνω στη γραμμή.

18:33

60': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ουάλας στη θέση του Ζαραδούκα.

18:31

57': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό.

18:29

55': Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο.

18:28

55': Κίτρινη κάρτα στον Τσέναμο.

18:26

53': Κόρνερ για την Καλλονή. Το εκτελεί ο Μπαργκάν από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:25

51': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Κερδίζει κόρνερ, εκτελείται από τα αριστερά από τον Τσαμπούρη, η μπάλα φτάνει στον Ούκα έπειτα από κεφαλιά πάσα του Μπαργκάν που πιάνει την κεφαλιά, αλλά για λίγο δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

18:22

49': Κεφαλιά του Καπετάνου μέσα από την περιοχή. Άουτ η μπάλα.

18:19

46': Κόρνερ για την Καλλονή. Το εκτελεί ο Τσαμπούρης από τα δεξιά, ο Σάμπα πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:19

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:19

46': Αλλαγή γιατην Καλλονή. Ο Καλτσάς στη θέση του Κλαντρούμπσκι.