2
-
0
16:53

90'+3': Τέλος αγώνα. Τα Χανιά παίρνουν τη νίκη με 2-0 επί της Παναχαϊκής

16:50

90': Τρία θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:49

90': Σουτ του Μασάδο, η μπάλα πέρασε άουτ

16:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Λίτα

16:37

77’: Αλλαγή για τα Χανιά. Μέσα ο Μπουζούκης, έξω ο Γκέσιος

16:31

72': Συνεχίζει να απειλεί ο ΑΟΧ. Ο Τσούτσης όμως δεν κατάφερε να πιάσει το σουτ όπως θα ήθελε και η μπάλα κατέληξε στον Αθανασόπουλο

16:26

67’: Κίτρινη κάρτα στον Δεινόπαπα

16:25

Σκόρερ για τους Χανιώτες ο Δεινόπαπας, ο οποίος με σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0

16:24

65': ΓΚΟΛ για τα Χανιά

16:22

63’: Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Λίτα στη θέση του Ν. Νύκταρη

16:19

Έπειτα από προσπάθεια του Δεινόπαπα, που μόλις είχε περάσει στο παιχνίδι, ο Γκέσιος πήρε την μπάλα στην περιοχή και με σουτ έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους

16:18

58’: ΓΚΟΛ για τα Χανιά

16:17

57’: Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δεινόπαπας στη θέση του Σαΐν

16:13

53’: Ο Πέδρο έδωσε στον Τζίλας κι εκείνος στην προσπάθειά του να πλασάρει, χτύπησε τον Μπλάζιτς

16:06

47’: Σουτ του Χατζηλιάδη, διώχνουν οι παίκτες της Παναχαϊκής σε κόρνερ

16:05

46': Σέντρα στο δεύτερο 45λεπτο

16:03

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο

15:48

45'+1': Λήξη πρώτου μέρους

15:45

45': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο

15:44

44': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Μέσα ο Περίκο, έξω ο Ρόκας

15:40

Δεινόπαπας και Λίτα έχουν σηκωθεί για ζέσταμα από πλευράς Χανίων

15:34

34': Κίτρινη κάρτα στον Ντελέκο

15:33

33’: σουτ του Τσούτση, η μπάλα πέρασε δίπλα από το τέρμα της Παναχαϊκής

15:31

31': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή με το σουτ του Πέδρο, απομάκρυνε ο Μπλάζιτς

15:29

29': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα

15:26

25': Κίτρινη κάρτα στον Γκέσιο

15:22

21': Ο Καρτσαμπάς έκανε κίνηση φορ, δέχθηκε την μπάλα αλλά στη συνέχεια έκανε φάουλ στον Κοντοδήμο

15:18

18': Κίτρινη κάρτα στον Τσούτση

15:17

17': Η Παναχαϊκή απάντησε με τον Τζίλα με την μπάλα να περνάει δίπλα από το δοκάρι μετά το σουτ του

15:14

14': Ένα σουτ του Σαΐν δεν ενόχλησε τον Αθανασόπουλο

15:10

Μέτριο έως κακό το παιχνίδι, αφού οι δύο ομάδες δεν μπορούν να φτάσουν με αξιώσεις στα αντίπαλα καρέ

15:05

Δεν έχει σημειωθεί κάποια αξιόλογη στιγμή μέχρι στιγμής στο παιχνίδι με τους Χανιώτες να προσπαθούν να δημιουργήσουν κατάλληλες συνθήκες για να απειλήσουν. Οι φιλοξενούμενοι όμως φαίνονται πιο δραστήριοι

15:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

14:59

Στις κερκίδες βρίσκεται ο Δημήτρης Σπανός, ο προπονητής της Παναχαϊκής, ο οποίος είναι τιμωρημένος. Παραδίπλα βρίσκεται και ο τεχνικός του ΟΦΗ, Νίκος Γκουλής

14:58

Λίγα λεπτά απομένουν για να ξεκινήσει η αναμέτρηση με τις δύο ομάδες να είναι στον αγωνιστικό χώρο

14:51

Από την άλλη, οι Αχαιοί, που είχαν μείνει στο 0-0 με τη Ζάκυνθο στην 6η αγωνιστική, έχουν 8 βαθμούς έπειτα από 5 αναμετρήσεις και συνεχίζουν από την 8η θέση του πίνακα

14:48

Οι «μπλε», που προέρχονται από την εκτός έδρας ήττα με 2-0 από την Καλλιθέα, βρίσκονται στη 12η θέση του πίνακα με 7 βαθμούς

14:45

Καλησπέρα από το a-sports.gr. Σε 15 λεπτά θα ξεκινήσει η αναμέτρηση ανάμεσα στα Χανιά και την Παναχαϊκή στο Παγκρήτιο στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής