17:52

17:51

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

17:49

90'+2: Καλό σουτ από μέσα δεξιά του Βαττή, άουτ πάει η μπάλα.

17:48

17:45

Πολλές οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου πλέον.

17:41

83': Ο Λώττας πιάνει καλό σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

17:40

83': Κίτρινη στον Ροβίθη.

17:38

80': Ευθυμιάδης αντί Μάνια για τον Κισσαμικό.

17:37

Εξαιρετική ενέργεια από τον Ροβίθη, ο Λαζαρίδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση σε πλασέ του Πάτο, αλλά από κοντά ο Καπός στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:36

79': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

17:34

77': Ο Ναγιάρ εκτελεί φάουλ, ο Μαρουκάκης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:33

Ο Ροβίθης κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει, πηγαίνει στον Μαρουκάκη κι εκείνος με προβολή τη στέλνει στα δίχτυα.

17:32

75': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

17:30

73': Σακελλαρίου αντί Τσοντάκη για τον Κισσαμικό.

17:29

Πονάει ο Πάτο, αλλά δεν έχει άλλες αλλαγές η ΑΕΛ.

17:26

Πιο γρήγορα ζητάει να παίζουν οι παίκτες του ο Ντόστανιτς.

17:22

64': Ο Ναγιάρ εκτελεί φάουλ απευθείας και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:18

61': Ροβίθης αντί Μπουντόπουλου για την ΑΕΛ.

17:17

Πολύ καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ταραλίδη που νικάει τον Ξενοδόχοφ.

17:16

59': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

17:14

57': Αποβάλλεται ο Γιοβάνοβιτς, σωστή η δεύτερη κίτρινη που παίρνει για φάουλ στον Βαττή.

17:13

56': Βαττής αντί Σουμπασάκη για τον Κισσαμικό.

17:12

55': Κομεσίδης αντί Βέρτζου για την ΑΕΛ.

17:08

50': Κίτρινη στον Γιοβάνοβιτς.

17:07

Ωραία κάθετη πάσα του Μάνια, ο Μάντζης φεύγει στην πλάτη της άμυνας, προλαβαίνει τον Ξενοδόχοφ και σκοράρει με πλασέ.

17:06

49': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

17:04

46': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Κοντοχρήστος το εκτελεί προς το δεύτερο δοκάρι, απομακρύνεται η μπάλα.

17:03

17:01

16:47

16:44

Στο έδαφος ο Μπουντόπουλος, μικρή διακοπή.

16:41

42': Κίτρινη στον Λώττα.

16:40

40': Ο Λώττας βρίσκει τον Μάντζη, εκείνος στρώνει στον Σουμπασάκη, αλλά ο τελευταίος κάνει κακό σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:37

38': Ο Μάντζης από πλάγια εντός περιοχής κάνει φαλτσαριστό σουτ προς την απέναντι γωνία και αστοχεί.