2
-
1
21:50

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:48

Ο Μακ υποδέχεται σωστά την μπάλα στην περιοχή και με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της κλειστής γωνίας του Ντίκαν.

21:47

90+1': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:47

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:42

85': Κίτρινη στον Αρί.

21:41

85': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι Ρώσοι.

21:40

84': Κίτρινη ο Πετρόφ.

21:37

81': Ο Κίτσιου στη θέση του Τζαβέλλα, κλείνει τις αλλαγές του και ο Τούντορ.

21:36

80: Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, δεν δείχνει ικανός να αντιδράσει ο ΠΑΟΚ.

21:33

77': Ο Γκαζίνσκι στη θέση του Αχμέντοφ. Κλείνει τις αλλαγές του ο Κονόνοφ.

21:33

76': Κόρνερ για την Κράσνονταρ. Απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ.

21:29

72': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Ροντρίγκες φάτσα με τον Ντικάν, που αποκρούει σωτήρια το πλασέ του.

21:26

69': Ο Μαμάεφ στη θέση του Καλέσιν. Δεύτερη αλλαγή και για τον Κονόνοφ.

21:25

68': Ο Αθανασιάδης στη θέση του Γκολάσα. Δεύτερη αλλαγή ο Τούντορ.

21:24

Χαμηλά και δεξιά εκτελεί ο Ζοαζίνιο, αριστερά πέφτει ο Γλύκος και 2-0 οι Ρώσοι.

21:24

67': ΓΚΟΛ η ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ.

21:23

66': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Κράσνονταρ. Το κερδίζει ο Καλέσιν από τον Χαρίση, σωστή η απόφαση.

21:23

66': ΔΟΚΑΡΙ η Κράσνονταρ. Τρομερό σουτ του Καμπορέ, τραντάζει το κάθετο δοκάρι του Γλύκου.

21:22

65': ΟΙ Ρώσοι πατούν περιοχή πολύ επικίνδυνα από δεξιά, κόβουν Τζιόλης και Κόστα.

21:20

63': Καλή η εκτέλεση του Τζαβέλλα, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

21:19

62': Ο Σμόλοφ στη θέση του Λαμπόρντε. Πρώτη αλλαγή και για τον Κονόνοφ.

21:18

62': Κίτρινη ο Τορμπίνσκι.

21:18

62': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον ΠΑΟΚ, λίγο έξω από την περιοχή και στον άξονα.

21:14

58': Ο Πέλκας στη θέση του Σάμπο. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:12

56': Μακρινό σουτ του Λαμπόρντε, χωρίς τύχη, φεύγει άουτ.

21:11

54': Πάνω από την εστία η εκτέλεση του Ροντρίγκες.

21:10

53': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, έξω από την περιοχή και αριστερά. Το κέρδισε ο Χαρίσης, που κάνει πολύ καλό παιχνίδι.

21:08

50': Κοκορομαχία μεταξύ Τζαβέλλα και Λαμπόρντε, συστάσεις από τον διαιτητή.

21:03

46': Καλή ανάπτυξη του ΠΑΟΚ από αριστερά με τον Μακ, στρώνεται η μπάλα στον Τζιόλη, που σουτάρει από τον άξονα λίγο έξω από την περιοχή, στα σώματα σταματά η μπάλα.

21:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:01

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:47

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

20:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:45

45': Γλυκό γέμισμα του Τζαβέλλα στην καρδιά της περιοχής με φάουλ από μέσα αριστερά, η κεφαλιά του Τζιόλη κοντράρει και οι αμυντικοί διώχνουν.

20:43

43': Κίτρινη ο Κόστα.

20:43

43': Κόρνερ η Κράσνονταρ. Εκτελείται πλασαριστά, γίνεται η κόντρα και η μπάλα φεύγει άουτ.

20:40

40': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το πρώτο. Εκτελεί ο Μακ, πολύ ψηλά, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:39

39': Μικρή διακοπή, στο έδαφος Αρί και Γκολάσα.