0
24:11

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

24:10

Νίκη ελπίδας για τον Αστέρα που ήταν αποτελεσματικός και πήρε δίκαια τους τρεις βαθμούς, φτάνοντας τους 4 στον όμιλο.

24:10

Λήξη του ματς! 2-0.

24:09

Πάλι έπεσε φωτοβολίδα στον αγωνιστικό χώρο.

24:09

90'+2: Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Χαμντανί κάνει το σουτ από τα δεξιά, πολύ ψηλά η μπάλα.

24:09

90'+2: Κόρνερ για τον ΑΠΟΕΛ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Βάντερ, δεν αποφέρει κάτι.

24:08

24:05

Συμβιβασμένοι με το αποτέλεσμα μοιάζουν οι Κύπριοι, με τον Αστέρα απλά να κυκλοφορεί την μπάλα.

23:57

81': Καλό σουτ από τον Φούντα που έκανε κούρσα κι έφτασε μέχρι το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

23:55

78': Αλλαγή για τον Αστέρα, αναγκαστική. Ο Αλόκο στη θέση του Γιάννου που γύρισε το πόδι του.

23:54

77': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Χαραλαμπίδης στη θέση του Αρτυματά.

23:50

73': Ωραία πάσα του Γιάννου, ο Μάσα μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή και κάνει το σουτ, διώχνει ο Βάτερμαν.

23:48

71': Ωραία προσπάθεια του Φούντα μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Βάτερμαν.

23:46

Ξεκίνησε ξανά το ματς.

23:45

Έχει πιάσει και μια μικρή φωτιά, την οποία σβήνουν οι άνθρωποι του γηπέδου.

23:44

23:41

Οι δύο ομάδες θέλουν να ξεκινήσουν ξανά το ματς, αλλά η τελική απόφαση θα παρθεί από την ΟΥΕΦΑ...

23:33

Πάει στα αποδυτήρια ο διαιτητής μαζί με τους ποδοσφαιριστές. Στο 69ο λεπτό η διακοπή.

23:31

Πέφτουν νέες φωτοβολίδες μέσα στον αγωνιστικό χώρο από τη μεριά των φιλάθλων του ΑΠΟΕΛ. Νέα διακοπή.

23:29

67': Σουτ του Στίλιτς μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

23:27

64': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Αλεξάνδρου στη θέση του Αντωνιάδη.

23:26

64': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Χαμντανί στη θέση του Μπερτόλιο.

23:25

63': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φούντας στη θέση του Λανθαρότε.

23:23

61': Κίτρινη κάρτα στον Αντωνιάδη.

23:18

56': Καλό σουτ του Αρτυματά μέσα από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

23:13

51': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπερτόλιο, λίγο άουτ.

23:08

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

23:07

46': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Καβενάγκι στη θέση του Πιατκόφσκι.