3
-
1
18:54

90+3': Τέλος του αγώνα.

18:51

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:51

90': Ευκαιρία για τον Άρη με τον Ν' Λουντούλου να πλασάρει άουτ από καλή θέση.

18:47

87': Ο Ντόγος στη θέση του Πόι. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Αναστόπουλος.

18:45

Με ωραίο σουτ εκτός περιοχής ο Ν' Λουντούλου νικά τον Κωνσταντίνου και καθαρίζει τη νίκη γράφοντας το 3-1.

18:45

85': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

18:42

82': Κίτρινη ο Καζναφέρης.

18:39

80': Σουτ του Κυβελίδη από πλάγια θέση μέσα από την περιοχή, φεύγει άουτ.

18:37

78': Ο Μπονέρης στη θέση του Ζανέττου. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παππάς.

18:35

76': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τον Άρη.

18:35

75': Ευκαιρία ο Άρης. Ο Κυβελίδης σουτάρει απο καλή θέση, δύσκολα σε κόρνερ ο Κωνσταντίνου.

18:33

Επιτυχημένη η κομπίνα των Ποντίων στο κόρνερ, ο Μωυσίδης από κοντά σκοράρει και μειώνει.

18:33

73': ΓΚΟΛ η ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ.

18:32

72': Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Ντούνη. Δεύτερη αλλαγή από τον Αναστόπουλο.

18:32

71': Κόρνερ για την Καλαμαριά.

18:29

69': Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός.

18:26

65': Ο Κυβελίδης στη θέση του Καπνίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Αναστόπουλο.

18:21

60': Ο Βιλανάκης στη θέση του Γιαξή. Δεύτερη αλλαγή για τον Παππά.

18:20

59': Κίτρινη ο Μουντζούρης.

18:18

58': Ο Μουτζούρης στη θέση του Πολιανίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Παππά.

18:17

Ο Ντούνης μέσα από την περιοχή πλασάρει άψογο τον Κωνσταντίνου και κάνει το 2-0. Νέες διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους, που κάνουν λόγο για οφσάιντ.

18:16

56': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

18:12

52': Κόρνερ για την Καλαμαριά. Εκτελεί ο Προβατίδης, καθαρίζει με δεύτερη προσπάθεια ο Σιδεράκης.

18:08

48': Διαδοχικά λάθη από Σιδεράκη, Ρόβα και Ιντζίδη στην περιοχή του Άρη, δεν μπορεί να τα εκμεταλλευτεί ο Προβατίδης.

18:07

47': Ευκαιρία ο Άρης, με τον Ντούνη να πλασάρει μόλις άουτ μέσα από την περιοχή.

18:06

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:04

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

17:48

45+3': Τέλος του ημιχρόνου.

17:46

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:46

45': Τεράστια ευκαιρία για την Καλαμαριά. Σέντρα του Μπουλγουρίδη, κεφαλιά του Προβατίδη στο κάθετο δοκάρι και ο Πολιανίδης στη συνέχεια σουτάρει άουτ.

17:44

43': Κίτρινη ο Σαμαρόπουλος.

17:43

42': Πολλά μέτρα άουτ το σουτ του Καζναφέρη έξω από την περιοχή.

17:39

39': Πάλι ο Προβατίδης, διώχνει ο Καπνίδης.

17:39

38': Δεύτερο κόρνερ για την Καλαμαριά. Εκτελεί ο Προβατίδης, σε νέο κόρνερ ο Ρόβας.

17:36

36': Γρήγορη αντεπίθεση για τον Άρη, ο Τάτος άνοιξε στον Ντούνη, αυτός πιο δεξιά για τον Ρόβα, που κάνει ένα αδύναμο πλασέ, μπλοκάρει ο Κωνσταντίνου.

17:35

35': Κόρνερ για την Καλαμαριά. Εκτελεί ο Προβατίδης, διώχνουν οι του Άρη.

17:33

32': Κίτρινη ο Ντούνης.

17:31

30': Κίτρινη ο Καλογέρης.

17:29

29': Εκτελεί ο Ραούλ Μπράβο, επιθετικό φάουλ.

17:29

29': Συνέχεια στο ματς, κερδίζει κόρνερ ο Άρης.

17:28

Νέα διακοπή στο ματς. Φίλοι του Άρη έχουν βρεθεί πίσω από τον πάγκο της Καλαμαριάς και τα έχουν βάλει με τον προπονητή Απόστολο Παππά.

17:27

27': Κίτρινη ο Γιαξής.

17:26

25': Μετά από τρίλεπτη διακοπή το ματς συνεχίζεται.

17:26

Φοβερή ένταση στο χορτάρι, ο πάγκος της Καλαμαριάς μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για να διαμαρτυρηθεί.

17:25

Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται έντονα ζητώντας επιθετικό φάουλ στον τερματοφύλακα Κωνσταντίνου, που συγκρούστηκε με τον Καλογέρη και έμεινε στο έδαφος.

17:23

Ο Τάτος εκτέλεσε φάουλ από πλάγια θέση με πορεία προς την εστία, η μπάλα απευθείας στα δίχτυα αφού δεν ήρθε κανένας σε επαφή με την μπάλα. Ο Καλογέρης μπήκε στην πορεία, αλλά σκόρερ είναι ο Τάτος.

17:22

22': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

17:21

21': Ωραίο γύρισμα του Ντούνη από δεξιά, πάνω από τα δοκάρια το πλασέ του Τάτου.

17:21

21': Χωρίς τύχη το σουτ του Τάτου έξω από την περιοχή, άουτ.

17:20

19': Ο Πολιανίδης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ. Πρώτη τελική για την Καλαμαριά.

17:18

17': Επικίνδυνο γύρισμα του Μπράβο, δεν έρχεται σε επαφή κάποιος παίκτης με την μπάλα.