2
-
0
21:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:18

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:14

86': Ο Ζααμπάζης στη θέση του Ρομάνο, που αποθεώνεται. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Παπαδόπουλος.

21:10

83': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Ρομάνο, κεφαλιά του Μπαρτολίνι, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

21:09

82': Ο Κάσσος στη θέση του Πασά. Δεύτερη αλλαγή για τον Παπαδόπουλο.

21:08

81': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Κοντοέ. Την αντικρίζει για... θέατρο. Με εννιά παίκτες ο Ατρόμητος.

21:05

78': Ο Κούρος στη θέση του Μπίτολο. Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή του Γρηγορίου.

21:03

76': Απευθείας κόκκινη στον Λε Ταλέκ για χτύπημα εκτός φάσης. Δίχως διαμαρτυρίες έφυγε για τα αποδυτήρια ο Γάλλος.

21:02

75': Ο Λουκίνας στη θέση του Βέλλιου. Πρώτη αλλαγή για τον Παπαδόπουλο.

20:59

72': Σουτ του Μίλος Στόιτσεφ από μακριά, πάνω από τα δοκάρια.

20:56

69': Ο Μπαστακός στη θέση του Μπρίτο. Δεύτερη αλλαγή για τον Γρηγορίου.

20:53

Πάλι ο Ρομάνο. Ο Μπουκουβάλας κάνει τη γλυκιά σέντρα από δεξιά και ο Αργεντινός που έρχεται με δύναμη από πίσω, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με καρφωτή κεφαλιά.

20:53

66': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

20:52

65': Κίτρινη ο Πασάς.

20:49

62': Σέντρα του Κοντοέ, κεφαλιά πάσα του Λε Ταλέκ, δεν προλαβαίνει ο Μπρίτο να μπει στη φάση.

20:47

60': Φάουλ για τον Ηρακλή περίπου δέκα μέτρα έξω από την περιοχή. Το σουτ του Βέλλιου κοντράρει και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει εύκολα.

20:45

58': Σέντρα του Στόιτσεφ, ο Λε Ταλέκ με δύναμη παίρνει την κεφαλιά, σε ετοιμότητα ο Χουάντερσον.

20:43

56': Ο Λε Ταλέκ πλασάρει στην αριστερή γωνία και χαμηλά, δεν είναι όμως δυνατή η εκτέλεση και ο Χουάντερσον μαντεύοντας τη γωνία αποκρούει. Κρατά το μηδέν ο Βραζιλιάνος, τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

20:43

55': Κίτρινη στον Καρασαλίδη, που γκρέμισε τον Λε Ταλέκ μέσα στην περιοχή. Σωστή η απόφαση του Λαμπρόπουλου.

20:42

55': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ.

20:38

51': Ο Μπρίτο στρώνει στον Ουσέρο, το σουτ του από καλές προϋποθέσεις, φεύγει ψηλά άουτ.

20:35

48': Σέντρα του Σαραμαντά, κεφαλιά άουτ του Βέλλιου.

20:33

46': Ο Μακρής δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ.

20:32

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:32

46’: Ο Μίλος Στόιτσεφ στη θέση του Πίτου Γκαρσία. Πρώτη αλλαγή για τον Γρηγορίου.

20:31

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:17

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:16

45+1': Κίτρινη ο Ιντζόγλου.

20:15

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:13

43': Κίτρινη ο Κοντοές.

20:12

42': Κίτρινη ο Μπουκουβάλας.

20:10

40': Καλή ατομική ενέργεια του Κυριακίδη από δεξιά, κάνει το διαγώνιο σουτ από το όριο της περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Γκορμπούνοφ.