19:50

19:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Αναγέννηση με 2-1.

19:49

90'+5: Κίτρινη στον Τσίτα.

19:45

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

Εξαιρετικό τακουνάκι από τον Μπλέντι, ο Υφαντής τσιμπάει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή, κάνει το πλασέ και παρά την προσπάθεια του Σικαλιά σκοράρει.

19:45

90'+1: ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση!

19:44

90': Νιάρος αντί Κουσκουνά για τα Τρίκαλα.

19:42

88': Κάνει από μακριά ένα σουτ ο Τσίτας, εύκολα μπλοκάρει ο Σικαλιάς.

19:40

Στο 52% η κατοχή για τα Τρίκαλα.

19:38

84': Τσίτας αντί Τσούκαλου για την Αναγέννηση.

19:36

82': Μακρινό σουτ απο τον Μπιντέλη, εύκολα μπλοκάρει ο Σικαλιάς.

19:33

Στο έδαφος ο Ζώνας, προσωρινή διακοπή.

19:32

78': Γίνεται η σέντρα από τον Γκμπάλε, εύκολα μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος.

19:29

75': Αρσενίεβιτς αντί Στεφάνοβιτς για τα Τρίκαλα.

19:27

73': Διπλή αλλαγή για την Αναγέννηση, Μαυρίας και Υφαντής αντί Μοσχάκη και Σκαθαρούδη.

19:25

71': Κίτρινη στον Ριζογιάννη.

19:21

67': Γκμπάλε αντί Δουκάκη για τα Τρίκαλα.

19:21

67': Κίτρινη και στον Καραχάλιο.

19:19

65': Κίτρινη στον Γκόλια.

19:15

Έχει ανάψει για τα καλά το ματς, καμία σχέση με το πρώτο μέρος.

19:12

57': Ο Σκαθαρούδης κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:10

Εκτελείται φάουλ από τα δεξιά από τον Μπλέντι, η μπάλα περνάει πολύ εύκολα προς τη μικρή περιοχή κι εκεί ο Γκόλιας από κοντά σκοράρει.

19:09

55': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ!

19:07

Ο Κουσκουνάς το εκτελεί, σημαδεύει την αριστερή γωνιά και ο Κουτσόπουλος πέφτει δεξιά.

19:07

53': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:06

52: Κίτρινη στον Κισκαμπάνη.

19:06

51: Πεναλτι για τα Τρίκαλα. Δύσκολη φάση, σίγουρα δεν βρίσκει μπάλα ο Κισκαμπάνης που φαίνεται να έχει επαφή με τον Δουκάκη.

19:05

50': Φάουλ ο Γκονζάλες, ο Ζώνας πιάνει γυριστό, μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος.

19:02

47': Ο Μπιτέλης δίνει στον Τσούκαλο, εκείνος κάνει αμέσως το σουτ και ο Σικαλιάς αποκρούει με τις γροθιές.

19:01

18:59

18:44

18:43

45'+1: Νέο κόρνερ κερδίζουν τα Τρίκαλα. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, εύκολα απομακρύνει ο Καραχάλιος.

18:43

18:41

44': Κόρνερ παραχωρεί ο Κισκαμπάνης. Ο Γκονζάλες το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

18:38

41': Κίτρινη στον Μπλέντι.

18:33

Δυναμική μονομαχία Ριζογιάννη με Καραχάλιου, γλιτώνει την κάρτα ο πρώτος.

18:30

33': Μπαίνει στην περιοχή ο Κουσκουνάς, κόβει την μπάλα, αλλά το γύρισμά του είναι κάκιστο.

18:28

Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος o Σκαθαρούδης.

18:25

Δεν έχει ούτε τη διάθεση ούτε την ενέργεια που είχε στο ματς με την Κέρκυρα ο ΑΟΤ.

18:21

24': Βγαίνει στην πλάτη της άμυνας ο Σκαθαρούδης, οριακή η φάση. Ίσως είναι ελάχιστα μπροστά.

18:17

Αλληλοεξουδετερώνονται οι δύο ομάδες έως τώρα.

18:14

Δυσκολεύονται να φτάσουν σε τελικές προσπάθειες οι δύο ομάδες, αρκετές οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

18:11

Αρκετά τα λάθη στις μεταβιβάσεις στα πρώτα λεπτά

18:07

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό στα πρώτα λεπτά το ματς.

18:03

5': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα, ο Δουκάκης από πολύ καλή θέση κάνει ο σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:59

1': Κόρνερ κερδίζει η Αναγέννηση, διώχνει με γροθιές ο Σικαλιάς.

17:58

17:55

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:54

Δεν είχε υποχρεώσεις για το Κύπελλο ο ΑΟΤ, ο οποίος προέρχεται από μεγάλη νίκη επί της Κέρκυρας.

17:49

Νίκη στην Ελευσίνα την προηγούμενη αγωνιστική η Αναγέννηση, ήττα όμως στο Κύπελλο με τον Αχαρναϊκό.

17:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Αναγέννησης Καρδίτσας με τα Τρίκαλα ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Κουτσόπουλος, Σάββας, Δημόπουλος, Γκόλιας, Κισκαμπάνης, Καραχάλιος, Σκαθαρούδης, Μοσχάκης, Τσούκαλος, Μπιτέλης, Μπλέντι.
Αναπ: Τσάμης, Ρούσσης, Μαυρίας, Ακασού, Τσίτας, Πιτταράς, Υφαντής
ΤΡΙΚΑΛΑ
Σικαλιάς, Λαμπάκης, Παπαργυρίου, Ζώνας, Ρεπετσάς, Ριζογιάννης, Δουκάκης, Μουμίν, Κουσκουνάς, Στεφάνοβιτς, Γκονζάλες.
Αναπ: Γιδόπουλος, Παπαπαναγιώτου, Νιάρο, Παπαρύζο, Κουμπαρούλης, Κωνσταντινίδης, Γκμπαλέ
Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας) Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Θεοδώρου (Πιερίας) 4ος: Λυμπούδης (Μακεδονίας)