2
-
0
19:06

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:04

Πολύ ωραία ατομική ενέργεια του Ίλιτς, που κουβάλησε πολλά μέτρα την μπάλα από δεξιά, μπήκε στην περιοχή και με άψογο τελείωμα κάνει το 2-0.

19:03

90+2': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

19:03

90+1': Κίτρινη ο Κοζορώνης.

19:03

90+1': Ωραίο σλάλομ του Τσάβες και πλασέ από ευνοϊκή θέση, αποκρούει ο Αθανασιάδης.

19:02

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:02

90': Ο Σαπαλίδης στη θέση του Ακόστα. Δεύτερη αλλαγή για τον Πετράκη.

19:01

88': Κίτρινη ο Σερφά.

18:56

84': Φοβερό σουτ του Τσάβες, σώζει ο Αθανασιάδης. Ευκαιρία ο ΠΑΣ.

18:54

82': Ο Γιάκος στη θέση του Μανιά. Πρώτη αλλαγή για τον Πετράκη.

18:53

82': Εκτελεί ο Σέρβος, διαδοχικές μάχες στην περιοχή, το πλασέ του Τσάβες καταλήγει στην αγκαλιά του Αθανασιάδη.

18:53

81': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Ίλιτς, διώχνουν οι αμυντικοί σε νέο κόρνερ. Πάλι ο Ίλιτς, σε τρίτο σερί κόρνερ οι αμυντικοί.

18:52

80': Ο Νικόλτσης στη θέση του Λαδάκη. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Ελευθερόπουλος.

18:52

80': Κίτρινη ο Βελλίδης.

18:49

78': Δυνατή και μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσάβες, διώχνει με τις γροθιές ο Αθανασιάδης.

18:48

77': Κίτρινη ο Μελλίσης.

18:44

73': Κίτρινη ο Ροτζέριο.

18:44

71': Πολλά μέτρα άουτ το μακρινό σουτ του Μεχία.

18:38

Σκόρερ ο Μιχαήλ. Εκτελέστηκε το κόρνερ με τον Ίλιτς και ο Μιχαήλ με κεφαλιά ανοίγει το σκορ.

18:38

67': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

18:37

65': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον ΠΑΣ.

18:36

65': Τρίτο ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ. Μετά το κόρνερ, η κεφαλιά του Μιχαήλ από κοντά στο κάθετο δοκάρι, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι φιλοξενούμενοι.

18:35

64': Ευκαιρία ο ΠΑΣ. Γέμισμα στην περιοχή, ωραίο γυριστό του Μανιά, αποκρούει δύσκολα ο Αθανασιάδης και οι αμυντικοί διώχνουν σε κόρνερ.

18:33

61': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελεί ο Μπαϊκαρά, σουτ του Ντιγκινί στην κίνηση, ψηλά άουτ.

18:32

60': Κίτρινη ο Ναδάλες.

18:31

60': Ο Ροτζέριο στη θέση του Ίγκορ. Δεύτερη αλλαγή για τον Ελευθερόπουλο.

18:26

52': Σέντρα από αριστερά, κεφαλια μόλις άουτ του Ακόστα.

18:23

50': Εκτελεί το κόρνερ ο Ίλιτς, το σουτ του Κοζορώνη φεύγει ψηλά άουτ.

18:22

49': Ο Μανιάς πλαγιοκοπεί από δεξιά και σεντράρει, τελευταία στιγμή διώχνει ο Παπαγεωργίου προ του Ίλιτς.

18:17

46': Έναρξη του β' μέρους.

18:17

46': Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Χαβίτο. Πρώτη αλλαγή για τον Ελευθερόπουλο.

18:15

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

18:01

45': Τέλος ημιχρόνου δίχως καθυστερήσεις.