0
16:58

Από το Αίγιο καλό σας βράδυ!

16:55

Ο Παναιγιάλειος ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και αδικείται από την ισοπαλία, αφού, με εξαίρεση τα πρώτα 25 λεπτά του β' ημιχρόνου, είχε όλες τις προϋποθέσεις για να φτάσει στη νίκη, απέναντι στον Απόλλωνα που στάθηκε τυχερός και έμεινε βέβαια για 5ο συνεχόμενο ματς πρωταθλήματος χωρίς να μπορεί να σκοράρει.

16:54

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης 0-0.

16:52

90'+4: Διαγώνια βολίδα Παπουτσή από τα δεξιά, διώχνει ο Ταΐρης και κρατά το μηδέν για τον Απόλλωνα.

16:50

90'+2: Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Σουτ Πέριτς από θέση μέσα δεξιά, πλάγια στη μικρή περιοχή, θα διώξει προσωρινά ο Ταΐρης, στην επαναφορά ο Μπουρλάκης θα πιάσει την κεφαλιά, η μπάλα θα φύγει μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:48

16:47

89': Φάουλ Παρπέξ από τα δεξιά, κεφαλιά Κρητικού υπό πίεση από την καρδιά της περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:44

86': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Παπουτσής αντί του Ζουνίνιο.

16:43

Έχει ανεβάσει την απόδοσή του ο Παναιγιάλειος στα τελευταία λεπτά και πιέζει.

16:42

84': Κίτρινη κάρτα ο Πέριτς.

16:41

83': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρητικός αντί του Συμελίδη.

16:41

83': Ο Ζουνίνιο κλέβει την μπάλα από τον Βαλεριάνο, βγάζει την παράλληλη, που περνά ανεκμετάλλευτη.

16:38

80': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Σκαρτσίλα από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ζουνίνιο, που πιάνει το δυνατό σουτ, η μπάλα πάνω από την εστία του Ταΐρη.

16:37

79': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Σέντρα Ζουνίνιο από τα δεξιά, ο Πέριτς βρήκε την μπάλα με τον ώμο, στην αγκαλιά του Ταΐρη.

16:32

74': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Πέριτς αντί του Μίλιτς.

16:32

74': Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

16:30

Ισορροπημένο στο δεύτερο μέρος το ματς, με τον Απόλλωνα βελτιωμένο σε σχέση με το πρώτο 45λεπτο.

16:29

71': Σουτ Ζουνίνιο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

16:27

69': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης αντί του Μπούνα.

16:27

69': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Πολίτης αντί του Αλμπάνη.

16:26

68': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Παρπέξ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:25

67': Σουτ Παρπέξ από τα 25 μέτρα και αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:24

66': Νέο μακρινό σουτ του Κονέ από τα αριστερά, η μπάλα πολύ πάνω από την εστία του Πίτκα.

16:21

63': Σουτ Κονέ από θέση έξω αριστερά, απελπιστικά άστοχο.

16:18

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Συμελίδης κλέβει την μπάλα μέσα στην περιοχή και δεξιά, περνά και τον Πίτκα, κάνει το πλασέ, αλλά ο Γκοτσούλιας βάζει το σώμα του, η μπάλα κοντράρει πάνω του και ο κίνδυνος απομακρύνεται.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Αλμπάνη.

16:13

55': Ατομική προσπάθεια Ζουνίνιο και διαγώνιο σουτ, η μπάλα άουτ.

16:12

54': Μακρινό σουτ Ζουνίνιο από τα δεξιά, η μπάλα άουτ.

16:10

52': Κίτρινη κάρτα στον Πάνο.

16:09

51': Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα.

16:07

49': Εκτέλεση φάουλ για τον Απόλλωνα πλασαριστά με τον Παρπέξ, διώχνουν προσωρινά οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου και ο Τζιώρας από θέση οφσάιντ θα σουτάρει, θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα, ωστόσο δεν υπάρχει γκολ. Σωστή υπόδειξη.

16:04

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κονέ αντί του Φαρινόλα.