1
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:07

Πρώτη νίκη για την Ξάνθη στα Πηγάδια στο φετινό πρωτάθλημα. Διαμαρτύρεται για τη διαιτησία ο Παναιτωλικός, κυρίως για τη φάση του γκολ του Μαρκόφσκι που δεν μέτρησε λανθασμένα ως οφσάιντ.

19:07

Λήξη του ματς! 3-1.

19:05

Πάει ήδη στα αποδυτήρια εκνευρισμένος ο Ματζουράκης.

19:04

Ο Ερέα αναλαμβάνει την εκτέλεση και ευστοχεί.

19:04

90'+2: ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

19:03

90'+1: ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ξάνθη. Ο Ρουσκουγιέδα ανατρέπει από πίσω τον Ερέα.

19:02

19:02

90': Κίτρινη κάρτα στον Μύγα.

19:01

89': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Ο Κούσας κάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, αλλά ο Μπέρτος διώχνει.

18:58

86': Αλλαγή για την Ξάβθη. Ο Ράνος στη θέση του Καπετάνου.

18:56

84': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλείου στη θέση του Κουτρομάνου.

18:55

83': Κίτρινη κάρτα στον Μάκο.

18:50

78': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνιες που αποβάλλεται.

18:45

73': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουγιέδα στη θέση του Κάπελ.

18:43

Πανέμορφο γκολ για τους Ακρίτες, που εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά, με το ευθύβολο σουτ και με τη βοήθεια του αέρα να καταλήγει στα δίχτυα του Κυριακίδη.

18:43

71': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:41

70': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Τσέναμο.

18:40

69': Κίτρινη κάρτα στον Γουάλας.

18:40

2(1)-4(2) οι τελικές για τις δύο ομάδες, υπέρ του Παναιτωλικού.

18:40

69': Κίτρινη κάρτα στον Κέβιν.

18:39

67': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:37

65': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Κρίστοφερ στη θέση του Λουσέρο.

18:37

65': Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνιες.

18:36

64': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί από τα δεξιά ο Κέβιν, δεν αποφέρει κάτι.

18:30

58': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Νιέτο στη θέση του Ντιμιτρόφ.

18:27

55': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πάουλο, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:19

48': Ο Μαρκόφσκι στέλνει από κοντά την μπάλα στα δίχτυα, αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως οφσάιντ. Φαίνεται να καλύπτεται ο άσος του Παναιτωλικού όταν του έρχεται η μπάλα.