0
-
2
21:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:18

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:17

89': Από μία κίτρινη σε Νέτο και Σιόβα για μία... κοκορομαχία.

21:14

87': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ιμπραΐμ. Σωστή η απόφαση του Μήτσιου.

21:11

85': Κίτρινη ο Μποτία.

21:11

84': Ο Νέτο μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κόβει την μπάλα και σουτάρει με το αριστερό, μπλοκάρει εύκολα ο Ρομπέρτο.

21:10

83': Ο Φινμπόγκασον στη θέση του Φορτούνη. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Σίλβα.

21:05

78': Σουτ του Ιντέγιε μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

21:03

75': Ο Μερεμπασβίλι στη θέση του Αμπντούν, που έφυγε εκνευρισμένος για τα αποδυτήρια. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Γεωργιάδης.

21:01

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ, η μπάλα βρίσκει το κάθετο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα.

21:01

74': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:59

72': Ο Ντουρμάζ στη θέση του Σεμπά. Δεύτερη και για τον Σίλβα.

20:58

71': Ο Σιόντης στη θέση του Άρτσε. Δεύτερη αλλαγή για τον Γεωργιάδη.

20:57

70': Μακρινό σουτ του Φορτούνη, πέφτει στη γωνία του και διώχνει ο Λόπες.

20:54

67': Μακρινό σουτ του Μαγέφσκι, δεν ανησυχεί ο Ρομπέρτο, πολλά μέτρα άουτ.

20:53

66': Νέα χαμένη ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Μαλόν σέντραρε από δεξιά, το γυριστό του Μαγέφσκι φεύγει λίγο άουτ.

20:49

62': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ωραία μπαλιά του Φορτούνη, ο Ιντέγιε κατεβάζει υπέροχα και αποφεύγει τον Μαλόν με κοφτή ντρίπλα, το πλασέ του λίγο έξω από τη μικρή περιοχή φεύγει μόλις άουτ.

20:48

61': Ο Νέτο στη θέση του Ναζλίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Γεωργιάδη.

20:46

59': Κίτρινη ο Εντζεγκέλε.

20:42

Σκόρερ ο Ιντέγιε. Ο Ερνάνι πλαγιοκοπεί από αριστερά και σεντάρει, ο Λόπες βγαίνει και διώχνει με τα πόδια η μπάλα κοντράρει στο Νιγηριανό και καταλήγει στα δίχτυα. Φωνάζει για χέρι του Ιντέγιε ο Ισπανός τερματοφύλακας της Βέροιας, που φέρει μεγάλη ευθύνη για το γκολ.

20:42

55': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:38

51': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό αυτή τη φορά. Εκτελεί ο Ερνάνι, φεύγει από την απέναντι πλευρά η μπάλα.

20:37

50': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Αμπντούν, καθαρίζει ο Ρομπέρτο.

20:35

48': Ωραία ενέργεια και γύρισμα του Ερνάνι, το πλασέ του Σεμπά κόντραρε και ο Λόπες μπόκαρε εύκολα.

20:34

47': Απειλεί με το... καλημέρα του β' μέρους η Βέροια. Ο Άρτσε βρίσκει ωραία τον Μαγέφσκι, αυτός πατά περιοχή και σουτάρει, λίγο άουτ.

20:32

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:32

46': Ο Ερνάνι στη θέση του Πάρντο. Πρώτη αλλαγή για τον Σίλβα.

20:31

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:16

45+1': Τέλος του α' μέρους.

20:15

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:13

43': Απογοητευτικό σουτ του Πάρντο από το ύψος της περιοχής και δεξιά, πολλά μέτρα άουτ.

20:11

41': Σέντρα του Φορτούνη από δεξιά, κεφαλιά του Ιντέγιε από καλή θέση, ψηλά άουτ.

20:09

39': Κίτρινη ο Ιμπραΐμ.

20:07

37': Ο Φορτούνης με χώρο από αριστερά συγκλίνει προς τον άξονα και σουτάρει δυνατά, η μπάλα κοντράρει στον Πούγγουρα και απομακρύνεται.

20:03

34': Οι ερυθρόλευκοι δοκιμάζουν μία κομπίνα, που δεν βγαίνει, διώχνουν οι της Βέροιας.

20:02

33': Φάουλ για τον Ολυμπιακό σαν κοντινό κόρνερ από αριστερά.

19:57

28': Μεγάλη ευκαιρία η Βέροια. Ο Μαλόν εκτελεί με δύναμη το πλάγιο άουτ από δεξιά, ο Καϊκούτ κάνει την κεφαλιά προς τα πίσω, αμαρκάριστος ο Ναζλίδης στο ύψος του πέναλτι, λίγο άουτ.

19:56

26': 40%-60% η κατοχή, 2 (1) - 3 (2) οι τελικές.