1
19:06

Ευχαριστούμε πολύ, καλή συνέχεια

19:05

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-1 για τον Πλατανιά. Δικαιολογημένα τα πολλά παράπονα για τον Σπάθα από την Καλλονή.

19:04

90'+3: Κίτρινη στον Ιτούα.

19:03

90'+2: Κίτρινη στον Μουνάφο.

19:02

19:01

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Τσαμπούρης.

18:59

89': Δυνατό σουτ ο Μενδρινός, στη γραμμή διώχνει ο Τσαμπούρης.

18:55

Ο Ανγκούλο εκτελεί το φάουλ, ο Δαύκος αποκρούει και στην επαναφορά ο Γιακουμάκης σκοράρει.

18:54

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:53

82': Κίτρινη στον Δαύκο.

18:53

82': Δαύκος αντί Γεωργίου για την Καλλονή.

18:50

80': Κόκκινη στον Χογκ! Απίστευτη απόφαση από τον διαιτητή, η μπάλα έχει χτυπήσει στην κοιλιά του και όχι στα χέρια του την ώρα που βγαίνει από την περιοχή.

18:48

78': Ακυρώνεται γκολ του Πλατανιά σωστά για οφσάιντ. Ο Ντίνας έχει εκτελέσει φαουλ και ο Ανγκούλο είναι εκτεθειμένος.

18:45

75': Χατζηδημητρίου αντί Σάμπα για την Καλλονή.

18:43

73': Ιτούα αντί Σελίν για τον Πλατανιά.

18:40

70': Κίτρινη στον Μανούσο.

18:37

67': Μπουρούς αντί Μπαργκάν για την Καλλονή.

18:36

66': Ο Μανούσος μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, κάνει διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:34

64': Ντίνας και Μουνάφο αντί Γουνδουλάκη και Μιλούνοβιτς.

18:33

63': Έντονες διαμαρτυρίες από τους παίκτες της Καλλονής που ζητούν πέναλτι. Η μπάλα έχει βρει στο χέρι του Μπανανά.

18:31

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Κουλιμπαλί κάνει τη σέντρα, ο Γιακουμάκης παίρνει δεύτερη κεφαλιά μετά από εκείνη του Ανγκούλο και ο Χογκ αποκρούει. Στη συνέχεια πέφτει στα πόδια του Γουνδουλάκη και μπλοκάρει την μπάλα.

18:27

57': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελείται πλασαριστά, γίνεται η σέντρα, δεν διώχνει σωστά ο Ούκα, αλλά το σουτ του Κουλιμπαλί είναι άστοχο.

18:22

52': Ωραία προσπάθεια από δεξιά ο Γιακουμάκης, κάνει παράλληλη σέντρα, αλλά ο Ανγκούλο δεν την προλαβαίνει.

18:19

49': Ωραία προσπάθεια από τον Μανούσο, δεν βρίσκεται κάποιος στην πορεία της μπάλας.

18:17

47': Κίτρινη στον Μπανανά.

17:59

Στο έδαφος ο Τσαμπούρης, έχει διακοπεί το ματς.

17:57

44': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπανανά. Κακή η εκτέλεση του Μπαργκάν, εύκολα απομακρύνουν οι Χανιώτες.

17:55

41': Ο Μανούσος κάνει γυριστό και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

17:53

39': Κίτρινη στον Βάντερσον.

17:52

38': ΔΟΚΑΡΙ ο Πλατανιάς! Ο Γιακουμάκης από μέσα δεξιά πιάνει πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα σταματάει στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια ο Γουνδουλάκης αστοχεί με τον Χογκ εξουδετερωμένο.

17:51

Στο 65% η κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά.

17:50

Πιέζει ο Πλατανιάς στα τελευταία λεπτά.

17:46

32': Από πολύ πλάγια ο Γιακουμάκης κάνει δυνατό σουτ και ο Χογκ αποκρούει.

17:43

30': Εντελώς αμαρκάριστος αλλά με πλάτη προς την εστία παίρνει την κεφαλιά ο Γιακουμάκης, μπλοκάρειο Μαλτέζος.

17:42

29': Ευκαιρία για την Καλλονή, ο Μανούσος φεύγει στην πλάτη της άμυνας, κάνει διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί.

17:40

Στο έδαφος ο Μπανανά, διακόπτεται το ματς.

17:37

23': Αδύναμο σουτ του Μπαργκάν, εύκολα ο Σωτηρίου.

17:33

Έξαλλος με τους αμυντικούς του ο Θεοδωρίδης.

17:32

Από δεξιά ο Γκνιάτιτς κάνει σέντρα στην καρδιά της άμυνας, ο Ανγκούλο παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος και σκοράρει.

17:31

17': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:28

14': Σέντρα το Μιλούνοβιτς στο δεύτερο δοκάρι, δεν μπορεί ο Γιακουμάκης.

17:26

Έχει μπει πολύ νωχελικά ο Πλατανιάς, κάνουν εύκολα το λάθος οι παίκτες του.

17:23

9': Κόρνερ για την Καλλονή. Ο Τσαμπούρης το εκτελεί και ο Σωτηρίου μπλοκάρει εύκολα.

17:19

Μπανανά και Σελίν μπερδεύονται, ο Σωτηρίου αποκρούει το πλασέ του Γεωργίου, αλλά η μπάλα πάει στον Μπαργκάν που σκοράρει.

17:19

5': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

17:18

4': Ο Μανούσος ακριβώς έξω από την περιοχή πιάνει δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:17

3': Αδύναμο το σουτ του Ανγκούλο, εύκολα μπλοκάρει ο Χογκ.

17:15

1': Κόρνερ για την Καλλονή. Ο Σάμπα το εκτελεί και η μπάλα αποακρύνεται από τον Μπαναντά.

17:14

17:12

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:09

Μεγάλη ανάγκη για βαθμούς έχει η Καλλονή, που έχει γευτεί μόνο μία φορά τη χαρά της νίκης.

17:05

Δύο νίκες στη σειρά έχει ο Πλατανιάς που θα ήθελε να διευρύνει σερί του.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πλατανιά με την Καλλονή ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά..

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μενδρινός, Γκουνδουλάκης, Γιακουμάκης, Μιλούνοβιτς, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Στανισάβλιεβιτς, Ιτούα, Ντίνας, Αποστολόπουλος, Ράμος, Μουνάφο
ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Τσαμπούρης, Αναστασιάδης, Ούκα, Γιορέντε, Καλτσάς, Κλαντρούμπσκι, Γεωργίου, Μπαργκάν, Σάμπα, Μανούσος.
Αναπ: Δαύκου, Αντέτζο, Βαλιός, Χατζηδημητρίου, Ξύδας, Χιντασέλι, Μπουρούς
Διαιτητής: Σπάθας (Πειραιά) Βοηθοί: Φαντόπουλος (Πειραιά), Ζησιμόπουλος (Πειραιά) 4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)